9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

“Нібулон” збільшить флот до 100 суден протягом 4 років і буде будувати пасажирські судна

blankКомпанія “Нібулон”, що володіє однойменним суднобудівно-судоремонтним заводом, протягом найближчих 4 років планує збільшити кількість побудованих судів до 100.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на ЦТС.

Таким чином, її флот зросте вдвічі в порівнянні з сьогоднішніми показниками. Про це заявив гендиректор компанії Олексій Вадатурський під час церемонії спуску на воду буксира нового покоління “Юрій Макаров” в Миколаєві.

За його словами, до 1 липня 2017 року компанія має намір побудувати і спустити на воду ще 2 таких судна проекту 121м, призначених для роботи в мілководних акваторіях, в тому числі і в північних притоках Дніпра – на Десні та Прип’яті. Крім того, буде побудовано ще одне несамохідне судно.

До 1 липня наш флот буде складатися з 60 судів, а до кінця року – з 65. Щороку ми будемо випускати 15-16 повнокомплектних суден довжиною до 150 метрів. При цьому протягом 4 років ми маємо намір досягти цифри в 100 судів. І повністю компенсуємо те, що у нас в місті не працює 2 суднобудівні заводи, – зазначив Вадатурський.

Він також додав, що компанія веде повномасштабну реконструкцію заводу “Нібулон”, щоб розмістити на його території дві потокові лінії – для пасажирського і спеціалізованого флоту, а також торгових суден. Компанія має намір виробляти власні пасажирські судна нового покоління на підводних крилах і невеликі пасажирські лайнери.

З огляду на подальше збільшення вантажного флоту, “Нібулон” зможе перевозити по річках України до 4 млн тонн вантажів на рік.

Останні новини:

Зараз читають