“Нібулон” ввів в експлуатацію перший лінійний буксир серії POSS-115 (фото)

8825
 • Днями суднобудівний завод “Нібулон” ввів в експлуатацію перший буксир POSS-115 Nibulon-8 і готує до спуску останній із серії цього проекту судно – Nibulon-11.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Основне призначення буксирів даного проекту — проводка караванів несамохідних суден по Дніпру і Бузько-Дніпровсько-лиманському каналу.

  Буксири проекту POSS-115 мають довжину 37,2 метра, габаритну осадку 2,54 метра, потужність 1320 кВт і швидкість в 11 вузлів.

  Вони оснащені обладнанням виробників з Нідерландів, Німеччини, Швеції, Данії, Польщі та інших країн.

  У машинному відділенні другого буксира проекту POSS-115 завершуються роботи з монтажу трубопроводів, а також виготовлення та встановлення труб систем обслуговування енергетичної установки. У завершальній стадії й гідравлічні випробування загальносуднових систем. Монтажники ведуть роботи по підключенню пульта судноводія в ходовій рубці буксира і щита аварійно-попереджувальної сигналізації.

  На третьому буксирі проекту POSS-115, який був спущений на воду два тижні тому, проводять монтаж механізмів машинного відділення і гвинто-рульових колонок, установку труб під ізоляцію. Фахівцями електромонтажної ділянки розпочато монтаж кабелю на судні.

  На четвертому буксирі завершили виготовлення міцного корпусу судна, розпочато очищення і фарбування. Ведеться монтаж палубного обладнання.


  Про допомогу проекту

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here