9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 27 Червня, 2022

«Нібулон» спустив на воду перше несамохідне судно нового проекту В5000

Суднобудівний-судноремонтний завод «Нібулон» спустив на воду перше несамохідне судно нового проекту В5000.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на КНКмедиа.

Проект В5000 – несамохідні судна вантажомісткістю 5 тис. Тонн, змішаного плавання, з двома трюмами і поліпшеними експлуатаційними якостями, зокрема гідравлічною системою приводу люкових закриттів. Новий вдосконалений проект несамохідних суден шириною 17 метрів фахівці компанії створили на основі вивчення досвіду Америки і Європи. Це перше судно шириною 17 метрів побудоване на заводі для експлуатації на Дніпрі.

Використання несамохідних суден нового проекту підвищить ефективність роботи флоту компанії «НІБУЛОН». Велика вантажопідйомність судів дозволить оперативно доставляти великі суднові партії вантажів з перевантажувальних терміналів на Дніпрі та Південному Бузі та перевантажувального терміналу в м. Миколаєві на зовнішній рейд і як наслідок, наростити обсяги річкових перевезень і перевалки.

Відзначається, що будівництво серії несамохідних суден В5000 (вантажомісткості 5 тис. тонн) стане новим етапом в житті заводу. Фахівці компанії створили новий вдосконалений проект нових несамохідних суден шириною 17 м. На той час на заводі будувалися суду шириною 16 м. Паралельно суднобудівниками здійснюється будівництво інших замовлень, поточний ремонт і обслуговування буксирів, несамохідних і судів судноплавної компанії «Нібулон».

ДжерелоКНКмедиа

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають