9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 27 Січня, 2023

«Нібулон» спустив на воду головний буксир нового покоління

blankСуднобудівний-судноремонтний завод (ССЗ) «Нібулон» (Миколаїв) 7 квітня 2017 року спустив на воду буксир «Юрій Макаров» – головний буксир нового проекту 121м. Про це повідомила прес-служба компанії.

Судно нового проекту є доопрацьованим варіантом раніше реалізованого проекту 121. Потужність буксира нового покоління становить 1,2 тис. Л. с. Суду призначені для роботи в мілководних акваторіях.

Згідно з повідомленням, до 1 липня підприємство побудує і спустить на воду ще два буксири проекту 121м. «До 1 липня наш флот буде складатися з 60 судів, а до кінця року – з 65. Щороку ми будемо випускати 15-16 повнокомплектних суден довжиною до 150 метрів. При цьому протягом чотирьох років ми маємо намір досягти цифри в 100 судів », – зазначив генеральний директор компанії« Нібулон »Олексій Вадатурський під час урочистого спуску буксира на воду.

Крім того, за словами Вадатурського, агрохолдинг веде повномасштабну реконструкцію суднобудівно-судноремонтного заводу «Нібулон» таким чином, щоб розмістити на його території дві потокові лінії: пасажирського та спеціалізованого флоту і торгових суден.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають