9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 8 Грудня, 2023

«Нібулон» спростував заяву одного зі своїх керівників

Заява щодо проведення компанією «Нібулон» днопоглиблювальних робіт на лімітуючих перекатах Дніпровського та Дніпродзержинського водосховищ у період з 1 до 4 листопада поточного року ― помилкова.

Про це повідомляє прес-служба підприємства.

Заступник генерального директора «Нібулону» по взаємодії з органами влади Володимир Клименко, виступаючи на круглому столі «Аграрна Україна. Концепція світової першості», 31 жовтня 2017 року заявив, що компанія планує провести експериментальні днопоглиблювальні роботи на р. Дніпро в період з 1 до 4 листопада.

Так, на суднобудівно-судноремонтному заводі компанії було збудоване унікальне самохідне надпотужне днопоглиблювальне судно проекту СДС-15 з назвою «Миколаївець».

Судно вже пройшло ходові випробування, введене в експлуатацію та готове до виконання робіт. На ньому встановлено екскаватор з гідромолотом, що може дробити скельні породи, а також гідронасосну станцію, яка може передавати 2 тис. м3 пульпи за годину на відстань 1,5 км. «Миколаївець» може працювати на глибинах до 15 метрів як ковшем, так і фрезою та гідромолотом. Потужності цього унікального для України та універсального судна дозволять поглибити і Дніпро, і Південний Буг.

«Упродовж 2012-2015 років ми отримували всі необхідні дозвільні документи, які є чинними і сьогодні. Але, у зв’язку з певними змінами в законодавстві та щоб не давати приводів недоброзичливцям і для власного піару та дискредитації нашої компанії ми за власної ініціативи вирішили оновити документи. “Нібулон” ― законослухняна компанія, тож про проведення цих робіт оповіщені як місцеві громади, так і відповідні державні органи влади», ― йдеться в повідомленні.

«Таким чином, заява щодо проведення компанією днопоглиблювальних робіт на лімітуючих перекатах Дніпровського та Дніпродзержинського водосховищ у період з 1 до 4 листопада поточного року ― передчасна та помилкова», ― повідомили в компанії.

Так, лише після отримання оновлених дозвільних документів будуть виконані експериментальні днопоглиблювальні роботи на Дніпрі. Про подальший перебіг подій буде повідомлено додатково.

Останні новини:

Зараз читають