9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 17 Травня, 2022

«Нібулон» розглядається як партнер французької компанії OCEA в будівництві патрульних катерів для Африки

Суднобудівне підприємство української компанії «Нібулон» розглядається як партнер французької OCEA в будівництві патрульних катерів для однієї з країн Африки.

Про це заявив Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

Коментуючи питання закупівлі французьких катерів, міністр сказав про зацікавленість іноземної компанії до подальшої співпраці.

Її реалізація можлива після завершення виконання замовлення для Морської охорони ДПСУ.

“Мені особливо було приємно коли французи приїхали на «Нібулон» та ми там проводили перші процедури, коли вони поглянули наш завод, вони сказали: «Слухайте, у нас і в Африці є один контракт, можливо також візьмете участь?»”, – розповів про попередню домовленість Аваков.

OCEA постачатиме на патрульні катери для Морської охорони ДПСУ катери типу RIB українського виробництва торгової марки Brig з Харкова.

blank

Арсен Аваков розказав, що у французькій компанії зацікавили продукцією харківської фірми та планують купувати їх для встановлення і на інші контракти.

18 лютого у Франції передали ДПСУ перший корпус патрульного катеру OCEA FPB 98 MKI для Морської охорони.

blank
Перший корпус патрульного катеру OCEA під час транспортування Фото: ДПСУ

Захід відбувся відповідно до умов контракту, який укладено між Адміністрацією Державної прикордонної служби України та французькою компанією «OCEA».

В роботі перебувають ще п’ять корпусів для катерів морської безпеки та охорони морських кордонів спеціального призначення, один з яких вже завершений на 60 %.

Для довідки: FPB 98 MKI – це маневрений патрульний катер довжиною 32 метри з легкого алюмінію, який розвиває швидкість до 30 вузлів із дальністю плавання 1200 морських миль і має малу осадку для плавання на мілководді.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають