9.5 C
Alba Iulia
Субота, 25 Березня, 2023

“Нібулон” побудує ще 10 річкових терміналів на річках України та 40 суден

Компанія «Нібулон» планує побудувати ще мінімум 10 річкових перевантажувальних терміналів для сипучих вантажів на берегах Дніпра, Південного Бугу та інших судноплавних річок країни, а також ще 40 несамохідних суден та буксирів для власного флоту.

Про це заявив генеральний директор підприємства Олексій Вадатурський, передає прес-служба компанії. Передає Агравері.

«Ми ще плануємо побудувати на Дніпрі та інших річках 10 підприємств. Це в корені змінить карту логістики України. Нас підтримують місцеві органи на місцях, які розуміють, що таке вдосконалення логістики, що таке зняття автомобілів з автомобільних доріг», ― підкреслив Вадатурський.

У ході урочистої церемонії запуску термінала в Голій Пристані гендиректор «Нібулону» і глава представництва ЄБРР в Україні Шевкі Аджунер підписали кредитну угоду на $90 млн, які будуть спрямовані на подальший розвиток інфраструктури водних перевезень та вантажного суднобудування в Україні.

Разом із кредитною угодою з ЄІБ на €74 млн і МФК на $100 млн, які були підписані протягом останніх півроку, компанія отримала можливість інвестувати в розвиток інфраструктури агросектору близько 7 млрд грн.

«Це кошти не тільки на такий об’єкт, це програма відродження транспортної водної артерії України. Це відродження українського суднобудування. Ми побудували близько 60 суден. У найближчі роки ми побудуємо ще 40 за ці ж гроші. Наступного тижня ми будемо вводити в експлуатацію елеваторний комплекс у місті Сватове, Луганська область», ― додав Вадатурський.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають