9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 2 Жовтня, 2023

“Нібулон” планує будувати 140-метрові судна

СП “Нібулон” проводить масштабну реконструкцію потужностей суднобудівного заводу в Миколаєві, що дозволить йому будувати судна довжиною 140 метрів

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на ЦТС.

В даний момент компанія займається перебудовою суднобудівного сліпу.

У перспективі суднобудівний завод очікує прокладка п’яти додаткових колій, що дасть можливість спускати на воду судна довжиною до 140 метрів.

“У планах компанії “Нібулон” – побудувати додатково ще п’ять шляхів, що дозволить будувати і спускати на воду судна довжиною до 140 метрів. Саме таку довжину по проекту має самохідне вантажне судно проекту П-140, вантажомісткості 10000 т і з двома крановими частинами, будівництво якого заплановано на наступний рік”, – йдеться в повідомленні компанії.

Поки ж в “Нібулоні” анонсують спуск на воду на початку 2018 року першого несамохідного судна проекту В5000 довжиною 101 метрів.

У листопаді в компанії анонсували будівництво двох барж нового типу. До 2022 року таких судів в “Нібулоні” планують випустити 24 одиниці.

У компанії також подумують вийти на ринок пасажирських перевезень Одеської області, запустивши швидкісний катамаран між Одесою і Білгород-Дністровським.

Останні новини:

Зараз читають