9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 29 Травня, 2023

“Нібулон” модернізує суднобудівне виробництво

На суднобудівно-судноремонтному заводі «НІБУЛОН» готуються до введення в експлуатацію складів ізоляційного обладнання та лакофарбових матеріалів, які збудовані у рамках чергового етапу реконструкції.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на офіційну facebook-сторінку підприємства.

Реконструкція проходить за підтримки таких провідних міжнародних фінансових установ, як European Investment Bank та European Bank for Reconstruction and Development (EBRD). На даний момент на складах завершуються внутрішні оздоблювальні роботи. У завершальній стадії знаходяться й роботи з благоустрою прилеглої території. Паралельно з цим в компанії вже подали в Державну архітектурно-будівельну інспекцію України документи на введення новозбудованих складів в експлуатацію.

Також на нібулонівській верфі триває будівництво додаткових шести стапельних колій та підйомно-спускових колій. Це надасть можливість підприємству будувати і обслуговувати повнокомплектні судна довжиною 140 метрів.

Для засипки основи під монолітні балки підйомно-спускових колій, довжина якої 72 м, ширина – 40 м, було завезено близько 20 тис. тонн каміння і щебеню та змонтовано 24 підрейкових залізобетонних балки. Також завершується будівництво підпорного пірсу. У будівельних роботах на суднобудівно-судноремонтному заводі «НІБУЛОН» задіяно понад 10 підрядних організацій.

Останні новини:

Зараз читають