9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 23 Лютого, 2024

Нібулон має намір будувати 15 суден кожного року та планує налагодити судноплавство через Білорусь

У найближчі кілька років компанія “Нібулон” має намір інвестувати в розвиток річкових перевезень та інфраструктури аграрного сектора близько 5,5 млрд грн.

Так, вже до 15 червня поточного року будуть введені в експлуатацію перевантажувальні термінали в Голій Пристані (Херсонська область) і Біленькому (Запорізька область). А в планах компанії будувати до 15 суден на рік.

Про це заявив гендиректор “Нібулона” Олексій Вадатурський, повідомляє ЦТС, передає Національний промисловий портал.

За його словами, значна частина коштів буде спрямована на будівництво вантажного флоту на власному суднобудівно-судноремонтному заводі в Миколаєві і реконструкцію цього підприємства. “Це також стане позитивним сигналом для українських металургів, чий метал і буде використовуватися для будівництва суден, які будуть ходити під українським прапором. В планах компанії будувати до 15 суден щорічно”, – зазначив А. Вадатурський.

Згідно з прогнозами “Нібулона”, після завершення інвестпрограми розвитку річкової логістики щорічні обсяги перевезень по річках України в компанії досягнуть 4 млн т зернових і олійних культур. Крім того, в компанії мають намір організувати річкові перевезення та інших вантажів, а також налагодити судноплавство по нині не використовуваним маршрутами. Зокрема, “Нібулон” інформує про намір транспортувати вантажі по річці в Білорусь і далі в Європу.

Ми зробимо все, щоб українські вантажі прийшли річками в Білорусь, і з внутрішнього водного шляху міжнародного значення Е40 в Європейський Союз, – амбітно заявив А. Вадатурський.

Останні новини:

Зараз читають