9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 26 Вересня, 2023

На заводі “Палада” заклали новий док та незабаром підпишуть новий контракт

Херсонський завод «Паллада» веде переговори з кіпрською компанією «Multimarine Shipyards Ltd» про побудову для неї ще одного плавучого доку.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на ПІК.

Про підписання нового контракту стало відомо під час передачі нового композитного плавучого доку виробництва Херсонського державного заводу “Палада” замовнику – компанії “Multimatine Shipyards Ltd” (Республіка Кіпр).

Ні для кого  не секрет, що ще три роки тому, коли Роман Романов очолив «Укроборонпром» і ми приймали завод  «Палада» в управління «Укроборонпрому», фінансова ситуація на «Паладі» була дуже важка. 8 місяців заборгованості по заробітній платі, 5 млн заборгованості по платежам у бюджети всіх рівнів, і завод був на межі зупинки, – нагадав заступник генерального директора з розвитку «Укроборонпрому» Артур Херувімов.

Поки що контракт не підписано, але на заводі сподіваться, що в результаті переговорів підпишуть новий контракт.

Сьогодні ми на заході з передачі доку черговому замовнику – кіпрській компанії. І вже в цехах заводу сьогодні закладається новий док і ми стоїмо перед порогом підписання нового контракту. І з впевненістю дивимося у майбутнє, хочу запевнити, що на продукцію заводу «Палада» є великий попит у всьому світі, тому що завод будує унікальний док, який не виробляють у жодній країні світу, – підкреслив Артур Херувімов.

Останні новини:

Зараз читають