9.5 C
Alba Iulia
Середа, 28 Вересня, 2022

На заводі «НІБУЛОН» триває зведення двох буксирів проекту 121М, судна проекту В2000 та судна СДС-15 (фото)

На суднобудівно-судноремонтному заводі «НІБУЛОН» триває зведення двох буксирів проекту 121М, а також сьомого несамохідного судна проекту В2000 та самохідного днопоглиблювального судна СДС-15.

6 квітня 2017 року на суднобудівно-судноремонтному заводі «НІБУЛОН» на воду було спущено перший буксир проекту 121М – «Юрій Макаров», названого на честь легендарного миколаївського суднобудівника. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу компанії.

Наразі, допоки на першому судні тривають добудовчі роботи, нібулонівські суднобудівники продовжують зведення двох інших буксирів проекту 121М (названих на честь інших видатних миколаївських корабелів), а також сьомого несамохідного судна проекту В2000 та самохідного днопоглиблювального судна СДС-15.

Другий буксир проекту 121М – «Анатолій Ганькевич»:

Завершено формування міцного корпусу буксира, наразі фінішують випробування міцного корпусу на непроникність. Також виконано монтаж суднових фундаментів, на судні триває здача приміщень та цистерн на конструктивність. Окрім того, здійснюється монтаж пропульсивного комплексу та палубних механізмів. Наразі вже виконано монтаж зовнішніх дверей та ілюмінаторів; розпочато укладення ізоляції. Ведеться установка електрослюсарного насичення, виробів механо-слюсарної частини, а також виготовлення та монтаж трубопроводів суднових систем.

Третій буксир проекту 121М – «Нодарі Чантурія»:

Суднобудівники компанії завершують формування міцного корпусу судна на стапельному майданчику, зокрема секційне складання, паралельно проводячи монтаж приварного насичення.

Сьоме несамохідне судно проекту В2000:

Активно здійснюється формування міцного корпусу: на стапельному майданчику заводу виконано монтаж блоків № 1-7; триває укрупнення блоку № 6; на передстапельному майданчику завершується виготовлення секцій блоків № 8-10.

Самохідне днопоглиблювальне судно СДС-15:

Для виконання днопоглиблювальних робіт на р. Дніпро ТОВ СП «НІБУЛОН» будує самохідне днопоглиблювальне судно з можливістю здійснювати днопоглиблення до 15 м, у т.ч. і на лімітуючих перекатах у Дніпровському та Дніпродзержинському водосховищах. Конструкторська ідея належить компанії!

Наразі фахівці дільниці металообробки виготовляють деталі для міцного корпусу.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають