9.5 C
Alba Iulia
Середа, 1 Лютого, 2023

На верфі «Нібулон» завершили ремонт пошуково-рятувального судна «Олександр Охрименко» (фото)

Пошуково-рятувальне судно Військово-морських сил України «Олександр Охрименко» (A715) завершило ремонт на верфі «Нібулон».

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

Днями в акваторії Південного Бугу екіпаж відпрацював низку залікових навчань з метою підвищення бойового і професійного рівня особового складу.

Було перевірено роботу спеціального обладнання та головних двигунів на різних ходових режимах.

«Протягом двох діб, військові моряки відточували свою майстерність у таких вправах, як тактичне маневрування, охорона та оборона судна на незахищеному рейді, надання допомоги кораблю, що зазнав лиха, боротьба за живучість судна тощо», – повідомляють у пресслужбі ВМС ЗС України.

Пошуково-рятувальне судно «Олександр Охрименко» призначене для забезпечення всього спектру водолазних, суднопідйомних, підводно-технічних, гідрографічних, науково-дослідницьких та інших спеціальних робіт, воно може забезпечувати гасіння об’єктів як в порту, так і на морі.

blank
Палуба судна «Олександр Охрименко» Фото: ВМС ЗС України

Після повернення в пункт дислокації екіпаж розпочав остаточну підготовку пошуково-рятувального судна до участі у міжнародному навчанні “Дайв-2021”, які проходитимуть з 01 по 06 серпня 2021 року в місті Констанца у Румунії.

В ході ремонту судно отримало новий колір, його перефарбували з червоного, яким був у КП «Морська пошуково-рятувальна служба», у сірий.

blank
Пошуково-рятувальне судно «Олександр Охрименко» (A715) Фото: YAV/forums.airbase.ru

Таким чином його колір відповідає іншим кораблям, суднам та катерам Військово-Морських Сил ЗС України.

blank
Пошуково-рятувальне судно «Олександр Охрименко» після ремонту. Фото: ВМС ЗС України

Нагадаємо, що пошуково-рятувальне судно «Олександр Охрименко» зайшло на суднобудівну верф компанії «Нібулон» для проведення ремонту у травні.

Головні роботи стосуються робіт на головній енергетичній установці (ГЕУ) судна, також на ньому проведуть ремонту корпусу, різних систем життєдіяльності та інші роботи.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають