9.5 C
Alba Iulia
Субота, 4 Грудня, 2021

На верфі «Нібулон» освоїли технологію зварювання корабельного алюмінію

На суднобудівному-судноремонтному заводі компанії «Нібулон» освоїли технологію зварювання корабельного алюмінію.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

Так тентове накриття палубного обладнання для нових буксирів проєкту Т410 вже робиться з алюмінієвого прокату.

Таким чином, технологічні можливості верфі та відповідна кваліфікація фахівців вже дозволяють здійснити закладку патрульних катерів OCEA, про будівництво серії з 5 одиниць яких на верфі «Нібулон» для Морської охорони ДПСУ нещодавно повідомлялося.

Після розпаду СРСР на території України знаходилось одне підприємство, яке серійно виготовляло судна з алюмінієвих сплавів – феодосійський завод «Море».

У 2014-у році після окупації Криму російськими військами, окупаційна адміністрація захопила державне підприємство та встановила над ним контроль. Таким чином Україна втратила унікальну технологічну можливість.

Як видно з розвитком суднобудування на миколаївському підприємстві в межах технологічної потреби було освоєно новий вид технічного процесу.

Раніше для виготовлення човнів та катерів зварювання корабельного алюмінію було освоєно київським підприємством UMS Boats, що виготовляє плавзасоби під торговельними марками Tuna та UMC.

У Києві спустили на воду новий катер для прикордонників
UMS-1000 PC 12 M-2

Корабельний алюміній, або як ще іноді називають морський алюміній – це термін, що позначає групу прокату алюмінієвих сплавів, котрі використовуються при будівництві морських суден.

Основною корисною домішкою цього сплаву є магній, що складає від 3 до 6%. Він позитивно сприяє на корозійну стійкість як у прісній, так і морській воді.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають