9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 23 Квітня, 2021

На українських суднобудівних підприємствах сьогодні будується 7 суден (фото)

 • Сьогодні на українських судобудівних заводах триває будівництво 7 суден: двох танкерів-хімовозів, одного судна-перевантажувача та чотирьох буксирів.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Ukraine Now.

  Список суден, що будуються:

  • Танкер-хімовоз для Нідерландів на Херсонському суднобудівному заводі
  • Судно-перевантажувач на миколаївському суднобудівному заводі Нібулон
  • Танкер-хімовоз для Нідерландів на Чорноморському суднобудівному заводі
  • 4 лінійних буксира проекту POSS-115 на суднобудівному заводі Нібулон

  Кілька днів тому на суднобудівному заводі Нібулон з’єднали на стапельному майданчику два нижніх блоки загальною вагою 730 тонн і довжиною 77 метрів майбутнього судна-перевантажувача, що становить вже більше половини проектної довжини судна. Зараз продовжуються роботи по формуванню носової частини перевантажувача, найближчим часом будуть пристиковані секції блоків 11, 13, 15, 17. Таким чином, довжина судна збільшиться ще на 32 метр.

  Уже в цьому році потужне самохідне перевантажувальне судно з двома крановими частинами і сховищем на 10 тисяч тонн повинен поповнити нібулонівський флот.

  На Херсонській верфі триває будівництво танкера-хімовоза для голландської компаній Veka. На сьогоднішній день встановлена остання секція – надбудова – голландського танкера і закінчено етап виробництва блоків і секцій, що складають корпус танкера-хімовоза, завершується їх зварювальне пристикування. Далі будуть проведені добудовні і трубні роботи, після чого фахівці верфі проведуть випробування приміщень і фарбування.

  Передача судна замовнику запланована на 1 квартал 2019 року.

  На Миколаївському Чорноморському суднобудівному заводі сформовано вже більше половини циліндричної частини корпусу танкера-хімовоза.

  На стапельній позиції поточно-позиційної лінії верфі зістиковано п’ять з восьми блоків циліндричної частини корпусу (вантажна зона з танками для перевезення наливних вантажів). Незабаром до формованого корпусу буде пристикований ще один блок.

  Одночасно йдуть роботи по формуванню носового і кормового краю танкера, насиченню трубопроводами, установці леєрного огородження і Кнехтів, закінчується складання підстави під кран.

  На суднобудівному заводі Нібулон паралельно з будівництвом судна-перевантажувача будують 4 лінійних буксири проекту POSS-115.

  Спуски буксирів заплановані на перше півріччя 2019 року


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Розпочались випробування нової моделі трамвая “Татра-Юг” (фото)

  У вівторок, 20 квітня, відбувся перший виїзд на експлуатаційні випробування нового трамваю заводу Татра-Юг модифікації К-1Т306, що...

  Для виробництва нової станції «Кольчуга» необхідно від 9 до 12 місяців

  Цикл виробництва нової автоматизовані станції радіотехнічної розвідки «Кольчуга» складає від 9 до 12 місяців.Про це в інтерв’ю для...

  Вінницьке підприємство встановлюватиме на радянську автотехніку німецькі мотори

  У Вінниці на радянську автотехніку встановлюватимуть мотори з Німеччини, цю роботу проводитиме ДП «45 експериментальний механічний завод».Передає Національний Промисловий...

  Українська система управління озброєнням гелікоптерів пішла на експорт

  Приватне підприємство «Рамзай» повністю освоїло та розпочало випуск систем управління зброєю бойового гелікоптера. Наразі вже виконано перші експортні контракти для вітчизняної системи.

  Запущено новий маршрут доставлення українського металу в Європу річковим транспортом

  В Ізмаїльському морському порту вперше розвантажили баржу місткістю понад 5 тисяч тонн. Крім того, для транспортування вантажу в порт був використаний новий...

  Виробництво біткоїнів використовує порівняні з Україною обсяги споживання електроенергії

  На «майнінг» (простішими словами - виробництво) популярної криптовалюти біткоїн щорічно витрачається 121,36 терават-годин електроенергії. Таку інформацію надали дослідники Кембриджського університету.

  “Держгідрографія” оголосила тендер на страхування власних безпілотних авіаційних комплексів

  Державна установа "Держгідрографія" 19 квітня оголосила тендер на страхування майна - безпілотних авіаційних комплексів, про що повідомляється в системі електронних держзакупівель ProZorro.

  Мінінфраструктури розвиватиме річкові туристичні маршрути з Києва в Канів та Чорнобиль

  Міністерство інфраструктури вважає за необхідне розвивати туристичні маршрути на річкових шляхах країни, зокрема, маршрутів з Києва до Канева та в Чорнобиль.

  Зараз читають

  “Оплот” змагатиметься з Т-90 у майбутній закупівлі танків Єгиптом

  Завод ім. Малишева (Харків) продемонстрував танк БМ "Оплот" та власні виробничі потужності підприємства делегації з Єгипту.

  Визначено 15 найбільших портових терміналів України за потужностями зберігання зернових

  Потужності українських морських терміналів для одноразового зберігання зернових становлять на сьогодні близько 5,5 мільйонів тонн. У 2020...

  Вінницьке підприємство опанувало 70% виробництва спецінструментів для армійських майстерень технічного обслуговування

  Вінницький "45 експериментальний механічний завод" опанував самостійне виробництво 70% спецінструменту для різноманітних армійських майстерень технічного обслуговування.

  На Львівщині побудували завод з виробництва сумішей для кормів

  У селі Хильчиці Золочівського району відкриють завод з виробництва вітамінно-мінеральних сумішей (преміксів) для сільськогосподарських тварин. Його вартість...