9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 17 Січня, 2022

На суднобудівному заводі “НІБУЛОН” завершився монтаж стапельних колій

Це дозволить підприємсту спускати і обслуговувати 100-метрові судна

Натепер вже завершено будівництво  стапельних колій № 9, 10. Засипано основи під монолітні балки підйомно-спускових колій, довжина яких 56 м, ширина  – 25 м, висота – 2 м. Для виконання цих робіт було завезено близько 10 тис. тонн каміння та щебеню. Змонтовано 9 одиниць залізобетонних підрейкових балок.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-центр підприємства

Також завершені електромонтажні роботи з укладання кабелю до будівлі сліпу, виконані роботи з укладання всіх кабелів від  будівлі  сліпу до всіх  спускових лебідок  у кількості  9  одиниць. На  70 % виконано роботи з  монтажу електромереж усередині приміщення пультової.

Зводиться  будівля управління  підйомно-спусковими та стапельними коліями, стилізованої під справжній буксир. В компанії хочуть, щоб робоче місце суднобудівників, окрім функціональності, було також естетичним та ергономічним.  На минулому тижні була встановлена рубка та металоконструкції. Виконано більше половини робіт з благоустрою.

До проведення масштабної реконструкції компанію спонукала відсутність у Миколаєві потужностей для будівництва суден довжиною до 140 м.  Після завершення реконструкції нібулонівські суднобудівники зможуть самостійно, без залучення підрядників, будувати та спускати на воду 140-метрові судна. Спуск одного з таких сучасних вантажних суден запланований на 1 липня 2019 року.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають