9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 23 Квітня, 2021

На суднобудівному заводі «НІБУЛОН» уже очікують на спуск нових суден

 • Лише кілька днів тому суднобудівники компанії «НІБУЛОН» спустили на воду останнє із серії трьох суден проекту 121М – буксир «Нодарі Чантурія», а на заводі вже йде підготовка до спуску нових одиниць вантажного флоту. Повідомляє Національний промисловий портал.

  Нагадаємо, що 23 червня 2017 року на суднобудівно-судноремонтному заводі «НІБУЛОН» у Миколаєві відбувся урочистий спуск на воду вже третього сучасного буксира модернізованого проекту 121М з іменем видатного миколаївського суднобудівника Нодарі Чантурія, який значну частину свого життя віддав українському суднобудуванню.

  Всі судна серії проекту 121М названі на честь відомих суднобудівників Миколаївщини. Зокрема 6 квітня 2017 року у м. Миколаєві було спущено перше судно – «Юрій Макаров», а 24  травня – «Анатолій Ганькевич».

  У той час, як на останніх двох суднах серії тривають добудовчі роботи, нібулонівські суднобудівники продовжують зведення сьомого та восьмого несамохідних суден проекту В2000 та самохідного днопоглиблювального судна СДС-15.

  Перше судно проекту 121М  «Юрій Макаров» (заводський номер 10019)

  27 червня 2017 року буксир «Юрій Макаров» разом з двома несамохідними суднами проекту В2000 відправився у свій перший рейс Південним Бугом за маршрутом м. Миколаїв – філія “Вознесенська”.

  Друге судно проекту 121М  «Анатолій Ганькевич» (заводський номер 10020)

  Перший рейс «Анатолія Ганькевича» заплановано на липень цього року. Зараз на судні ведуться роботи з монтажу трубопроводів систем, пристроїв та кабелю. Триває підготовка до здачі приміщень на конструктивність. Встановлюється доізоляційне насичення приміщень. Розпочато роботи з  панельного зашиття приміщень.

  Третє судно проекту 121М  «Нодарі Чантурія» (заводський номер 10021)

  Тривають добудовчі роботи. Ведеться монтаж виробів механо-слюсарної частини, труб захисту кабелю та електрослюсарного насичення, а також основного обладнання в машинному відділенні. На судні встановлені головні двигуни та палубне обладнання.

  Сьоме несамохідне судно проекту В2000 (заводський номер 10022)

  Виконано формування міцного корпусу. Завершується виготовлення кришок люкового закриття. Здійснюється монтаж приварного насичення комінгса трюму (вертикальний лист-огорожа трюму по периметру для забезпечення водонепроникності, а також для установки міцності водонепроникного люкового закриття) і кришок люкового закриття, а також палубних механізмів. Окрім того, на фінальній стадії фарбувальні роботи по зовнішній обшивці. Активно ведеться підготовка до проведення швартових випробувань та спуску судна на воду вже наприкінці червня.

  Восьме несамохідне судно проекту В2000 (заводський номер 10023)

  Станом на 26.06.17 підприємством виконано порізку 75 % деталей міцного корпусу. Ведеться виготовлення секцій блоків №№ 6-9 (носовий край), 10 (кормовий край).

  Самохідне днопоглиблювальне судно СДС-15

  Завершується порізка деталей міцного корпусу (виконано 78 %).  Завершено виготовлення секцій 101, 131 (блок № 1), секцій 201, 231 (блок № 2) і секцій 301, 331 (блок № 3).  Ведеться укрупнення секцій у блоки, а також формування міцного корпусу на стапельному майданчику.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Розпочались випробування нової моделі трамвая “Татра-Юг” (фото)

  У вівторок, 20 квітня, відбувся перший виїзд на експлуатаційні випробування нового трамваю заводу Татра-Юг модифікації К-1Т306, що...

  Для виробництва нової станції «Кольчуга» необхідно від 9 до 12 місяців

  Цикл виробництва нової автоматизовані станції радіотехнічної розвідки «Кольчуга» складає від 9 до 12 місяців.Про це в інтерв’ю для...

  Вінницьке підприємство встановлюватиме на радянську автотехніку німецькі мотори

  У Вінниці на радянську автотехніку встановлюватимуть мотори з Німеччини, цю роботу проводитиме ДП «45 експериментальний механічний завод».Передає Національний Промисловий...

  Українська система управління озброєнням гелікоптерів пішла на експорт

  Приватне підприємство «Рамзай» повністю освоїло та розпочало випуск систем управління зброєю бойового гелікоптера. Наразі вже виконано перші експортні контракти для вітчизняної системи.

  Запущено новий маршрут доставлення українського металу в Європу річковим транспортом

  В Ізмаїльському морському порту вперше розвантажили баржу місткістю понад 5 тисяч тонн. Крім того, для транспортування вантажу в порт був використаний новий...

  Виробництво біткоїнів використовує порівняні з Україною обсяги споживання електроенергії

  На «майнінг» (простішими словами - виробництво) популярної криптовалюти біткоїн щорічно витрачається 121,36 терават-годин електроенергії. Таку інформацію надали дослідники Кембриджського університету.

  “Держгідрографія” оголосила тендер на страхування власних безпілотних авіаційних комплексів

  Державна установа "Держгідрографія" 19 квітня оголосила тендер на страхування майна - безпілотних авіаційних комплексів, про що повідомляється в системі електронних держзакупівель ProZorro.

  Мінінфраструктури розвиватиме річкові туристичні маршрути з Києва в Канів та Чорнобиль

  Міністерство інфраструктури вважає за необхідне розвивати туристичні маршрути на річкових шляхах країни, зокрема, маршрутів з Києва до Канева та в Чорнобиль.

  Зараз читають

  “Укрзалізниця” у квітні збільшила на 8% середньодобове навантаження вагонів

  "Укрзалізниця" у квітні 2021 року збільшила середньодобове навантаження вагона більш ніж на 8%. Зокрема, за період з...

  “Еталон” виграв тендер на постачання шкільних автобусів до Дніпропетровської та Чернівецької областей

  Парк шкільних автобусів Дніпропетровської та Чернівецької областей поповниться українськими автобусами марки "Еталон".Передає Національний...

  Виробництво біткоїнів використовує порівняні з Україною обсяги споживання електроенергії

  На «майнінг» (простішими словами - виробництво) популярної криптовалюти біткоїн щорічно витрачається 121,36 терават-годин електроенергії. Таку інформацію надали...

  Академія наук України супроводжує роботу всіх стратегічних галузей національної економіки

  Установи Національної академії наук України займаються обслуговуванням та підтриманням роботи усіх, без винятку, стратегічних галузей національної економіки....