9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 21 Жовтня, 2021

На суднобудівному заводі «НІБУЛОН» уже очікують на спуск нових суден

 • Лише кілька днів тому суднобудівники компанії «НІБУЛОН» спустили на воду останнє із серії трьох суден проекту 121М – буксир «Нодарі Чантурія», а на заводі вже йде підготовка до спуску нових одиниць вантажного флоту. Повідомляє Національний промисловий портал.

  Нагадаємо, що 23 червня 2017 року на суднобудівно-судноремонтному заводі «НІБУЛОН» у Миколаєві відбувся урочистий спуск на воду вже третього сучасного буксира модернізованого проекту 121М з іменем видатного миколаївського суднобудівника Нодарі Чантурія, який значну частину свого життя віддав українському суднобудуванню.

  Всі судна серії проекту 121М названі на честь відомих суднобудівників Миколаївщини. Зокрема 6 квітня 2017 року у м. Миколаєві було спущено перше судно – «Юрій Макаров», а 24  травня – «Анатолій Ганькевич».

  У той час, як на останніх двох суднах серії тривають добудовчі роботи, нібулонівські суднобудівники продовжують зведення сьомого та восьмого несамохідних суден проекту В2000 та самохідного днопоглиблювального судна СДС-15.

  Перше судно проекту 121М  «Юрій Макаров» (заводський номер 10019)

  27 червня 2017 року буксир «Юрій Макаров» разом з двома несамохідними суднами проекту В2000 відправився у свій перший рейс Південним Бугом за маршрутом м. Миколаїв – філія “Вознесенська”.

  Друге судно проекту 121М  «Анатолій Ганькевич» (заводський номер 10020)

  Перший рейс «Анатолія Ганькевича» заплановано на липень цього року. Зараз на судні ведуться роботи з монтажу трубопроводів систем, пристроїв та кабелю. Триває підготовка до здачі приміщень на конструктивність. Встановлюється доізоляційне насичення приміщень. Розпочато роботи з  панельного зашиття приміщень.

  Третє судно проекту 121М  «Нодарі Чантурія» (заводський номер 10021)

  Тривають добудовчі роботи. Ведеться монтаж виробів механо-слюсарної частини, труб захисту кабелю та електрослюсарного насичення, а також основного обладнання в машинному відділенні. На судні встановлені головні двигуни та палубне обладнання.

  Сьоме несамохідне судно проекту В2000 (заводський номер 10022)

  Виконано формування міцного корпусу. Завершується виготовлення кришок люкового закриття. Здійснюється монтаж приварного насичення комінгса трюму (вертикальний лист-огорожа трюму по периметру для забезпечення водонепроникності, а також для установки міцності водонепроникного люкового закриття) і кришок люкового закриття, а також палубних механізмів. Окрім того, на фінальній стадії фарбувальні роботи по зовнішній обшивці. Активно ведеться підготовка до проведення швартових випробувань та спуску судна на воду вже наприкінці червня.

  Восьме несамохідне судно проекту В2000 (заводський номер 10023)

  Станом на 26.06.17 підприємством виконано порізку 75 % деталей міцного корпусу. Ведеться виготовлення секцій блоків №№ 6-9 (носовий край), 10 (кормовий край).

  Самохідне днопоглиблювальне судно СДС-15

  Завершується порізка деталей міцного корпусу (виконано 78 %).  Завершено виготовлення секцій 101, 131 (блок № 1), секцій 201, 231 (блок № 2) і секцій 301, 331 (блок № 3).  Ведеться укрупнення секцій у блоки, а також формування міцного корпусу на стапельному майданчику.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Президент підписав закон про спрямування додаткових коштів на армію

  Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на...

  ​Нібулон сплатив понад 540 мільйонів гривень податків з початку року

  За три квартали 2021 року "Нібулон" направив 541,03 мільйонів гривень податків і зборів до бюджетів різних рівнів.Передає Національний Промисловий...

  Український «Руслан» доставить на Гуам гелікоптер ВМС Німеччини

  На Маріанський острів Гуам український літак Ан-124-100 «Руслан» доставить вертоліт «Sea Lynx» військових Німеччини.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  На підприємстві у Новомосковську відкрили новий соєпереробний цех

  У Новомосковську на Дніпропетровщині відкрили новий соєпереробний цех, розташований на заводі з виробництва кормів "АГРО КОМ".Передає Національний Промисловий Портал з...

  На розвиток та розбудову українського флоту витратять 1,3 мільярда фунтів британського кредиту

  Половина коштів з кредитних 2,5 мільярдів фунтів стерлінгів (2,7 млрд дол.), які Велика Британія надає Україні, піде на посилення українського флоту.

  Аудит ЄС підтвердив дієвість системи державного контролю якості молочних продуктів

  Єврокомісія завершила аудит офіційного контролю над виробництвом та сертифікацією молока та молочних продуктів з України, які призначені для експорту до Європейського Союзу.

  У Миколаєві побудують нову дорогу до морського порту

  У Миколаєві розробляється проєкт будівництва дороги в Миколаївський морський порт, яка пройде під Широкобальським мостом.Про це повідомив міський...

  Витрати на виробництво сільгосппродукції в Україні збільшились на третину

  У січні-серпні 2021 року витрати на виробництво сільськогосподарської продукції в Україні виросли на 35,6%, у порівнянні з аналогічним періодом попереднього року (у...

  Зараз читають

  Завод “Альфатекс” випустив вакуумну підмітально-прибиральну машину

  Кременчуцький завод "Альфатекс" продовжує розширювати лінійку комунальної техніки. На черзі - нова дорожня машина АТ МВП-0104, призначена...

  Кабмін передав ДП «УкрНДІспецсталь» Міністерств з питань стратегічних галузей промисловості.

  Кабінет Міністрів України передав цілісний майновий комплекс державного підприємства «Український науково-дослідний інститут спеціальних сталей, сплавів та феросплавів»...

  У Житомирі в тестовому режимі запустили нову ТЕЦ на альтернативному паливі

  Теплоелектростанцію у Житомирі, котра працюватиме на подрібненій деревині, планують повноцінно запустити в роботу у грудні 2021 року.

  У Кам’янці-Подільському починають будувати другу чергу насіннєвого заводу

  Компанія «КВС-Україна» починає будувати другу чергу свого комплексу з кондиціювання насіння у Кам'янці-Подільському на Хмельниччині.