9.5 C
Alba Iulia
Середа, 7 Грудня, 2022

На суднобудівному заводі «НІБУЛОН» cпустили на воду 67-ме судно проекту П-38

На цей раз це несамохідний перевантажувач проекту П-38 – «Нібулонівець-2»

Це вже 67-ме судно компанії, а також другий «Нібулонівець» збудований на суднобудівному підприємстві компанії. Рівно два роки тому вантажний флот судноплавної компанії «НІБУЛОН» поповнився аналогічним перевантажувачем під назвою «Нібулонівець», який вже перевантажив  понад 738 тис. тонн зернових вантажів.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-центр компанії .

Рішення побудувати ще одне судно такого проекту було прийнято після успшного досвіду використання подібного судна, а також у рамках програми компанії по відновленню річкового судноплавства.

Довжина судна  «Нібулонівець – 2» становить 38,5 м; ширина – 12 м; висота борту – 3,45 м; осадка – 1,85 м. Несамохідний плавкран буде укомплектований мобільною перевантажувальною машиною TEREX FUCHS MHL 385D з продуктивністю перевантаження 4000 тонн/добу.

Такий тандем виконуватиме навантажувально-розвантажувальні операції на рейді і на перевантажувальному терміналі, а також здійснюватиме дозавантаження (об’єднання) несамохідних суден до повної вантажомісткості на Дніпрі. Загальна продуктивність перевантажувача становить близько 400-500 тис. тонн/рік.

Після виконання добудовчих робіт, зокрема, монтажу електричного обладнання, ізолювання та оздоблення приміщень житлового комплексу,  а також після проведення швартовних, ходових випробувань судно буде введено в експлуатацію і стане 67-м судном судноплавної компанії «НІБУЛОН».

Усі деталі для побудови корпусу «Нібулонівця-2» виготовлені в новому цеху металообробки. Це вже восьме судно, спущене нібулонівськими суднобудівниками у 2017 році. У  цьому році вже завершено будівництво серії несамохідних суден проекту В2000, що призначені для експлуатації на Південному Бузі, буксирів проекту 121М, названих на честь відомих миколаївських кораблебудівників та днопоглиблювального судна проекту СДС-15.

В той же час «НІБУЛОН» продовжує реконструкцію власної верфі. Наразі на суднобудівно-судноремонтному заводі триває будівництво двох  несамохідних вантажних суден вантажомісткістю 5000 тонн (проект В5000) змішаного плавання, з двома трюмами та покращеними експлуатаційними якостями. Окрім того, найближчим часом розпочнеться будівництво двох багатоцільових буксирів-кантівниківпотужністю 3500 к. с. (проект Т3500), введення в експлуатацію яких заплановано на травень-червень 2018 року.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають