9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 18 Січня, 2021

На судні «Шостка» ВМС України проведуть ремонт систем та агрегатів

 • На кілекторному судні «Шостка» проєкту 419 Військово-морських сил Збройних сил України проведуть поточний ремонт систем та агрегатів.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Попередня вартість робіт оголошених на тендер складає 7 100 000,00 гривень та у процесі аукціону може бути зменшена.

  Серед обладнання яке має пройти поточний ремонт:

  • Кран електричний поворотний судновий типу 165WK/5 вантажопід’ємністю 5 тонн.
  • Головний дизель-генератор 8NVD36 A-1
  • Машина кондиціювання повітря АМК10ПС
  • Компресор 2S1-75c
  • Рефрижераторна холодильна установка (машина)

  Кілекторне судно «Шостка» було побудовано на замовлення Радянського Союзу у 1976 році у місті Росток (колишня Німецька Демократична Республіка) на заводі «Нептун-Верф»

  Спочатку воно входило до складу Чорноморського флоту СРСР та виконувало завдання як судно інженерної лінії, здійснюючи установку та зняття навігаційно-гідрографічного обладнання в Середземному морі.

  У 1997 році при розподілі ЧФ СРСР воно було передано Військово-Морським Силам ЗС України, де й отримало теперішню назву.

  З 2004 року судно входило до складу Центру пошукових та аварійно-рятувальних робіт (ЦПАРР).

  Тоді воно використовувалось для забезпечення пошуково-рятувальних робіт у морі, перевезення рятувального обладнання, розміщення допоміжного аварійного обладнання, а також для приймання з берега та перевезення рейдового якірного обладнання і плавучих навігаційних знаків.

  До 2014-го року обслуговувалось цивільним персоналом у кількості 26 осіб.

  20 березня 2014 року судно було захоплене російськими військовими. Через місяць 16 квітня 2014 року кілектор «Шостка» без прапорів розпізнавання був виведений зі Стрілецької бухти Севастополя російськими буксирами за межі 12-ти мильної територіальної зони, де був переданий українському цивільному буксиру для буксирування в порт Одеси.

  Після 2014-го року судно укомплектовано військовим екіпажем який за допомогою волонтерів поступово приводили «кілектор» до ладу.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  У Харкові провели випробовування іонно-плазмових двигунів для супутників та отримали великий експортний контакт

  Протягом двох років Харківський машинобудівний завод "ФЕД" спільно з вченими Харківського авіаційного інституту створювали іонно-плазмові двигуни для...

  Україна веде перемовини щодо придбання та локалізації виробництва штурмових гвинтівок калібру НАТО

  Міністерство оборони України веде перемовини з неназваним європейським оборонним підрядником щодо можливого придбання партії штурмових гвинтівок калібру 5,56x45 мм.

  Китай замовив у «Мотор Січ» 400 авіаційних двигунів

  Підприємство «Мотор Січ» підписало контракт на постачання авіадвигунів АІ-322 для потреб Повітряних сил Китайської народної республіки.Про це повідомляє інформаційне агенство...

  Через декілька місяців буде закладено корвет для ВМС України

  Через декілька місяців буде закладено корвет для потреб Військово-Морських Сил Збройних сил України.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  У Польщі продовжують виготовляти паливні елементи для українських керованих ракет РК-3

  На замовлення української військової промисловості у Польщі продовжується виробництво твердопаливних шашок для керованих ракет РК-3 комплексу "Корсар" від ДККБ «ЛУЧ».

  На Хмельниччині завершується спорудження першої черги олійноекстракційного заводу

  Агрохолдинг «Кернел» завершує будівництво першої черги «Старокостянтинівського олійноекстракційного заводу» на Хмельниччині. Наразі роботи на об'єкті виконані на понад 70%.

  Новий розвідувальний корабель «Сімферополь» вперше у новому році вийшов в море на випробування

  Новий середній розвідувальний корабель Військово-морських сил України «Сімферополь» здійснив перший в цьому році вихід у море.Передає Національний Промисловий Портал з...

  У Радомишлі реконструювали спортивний комплекс (фото)

  У Радомишлі на Житомирщині у рамках програми «Велике будівництво» провели реконструкцію спорткомплексу «Динамо», на що було спрямовано 26 мільйонів гривень.

  Зараз читають

  Українські екіпажі катерів Island прибули на підготовку до США

  До Сполучених Штатів Америки для проведення 10-тижневого курсу підготовки прибули майбутні екіпажі катерів Island, що готують до...

  Запорізький автозавод торік збільшив виробництво транспортних засобів у 10 разів

  ПАТ «Запорізький автомобілебудівний завод» (ЗАЗ) за підсумками 2020 року в 10 разів наростило випуск транспортних засобів і...

  Перевалка вантажів у порту Маріуполь минулого року збільшилася на 8,4%

  Оператори Маріупольського морського порту за підсумками 12 місяців 2020 року обробили 7 мільйонів 25 тисяч тонн вантажів,...

  Кулемет КТ-7,62 від заводу «Маяк» пройшов випробування холодом

  Кулемет КТ-7,62, розробки та виробництва підприємства «Завод «Маяк», що входить до складу ДК "Укроборонпром", пройшов випробування холодом.