9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 26 Вересня, 2022

На Smart Maritime Group принято в ремонт молдавське судно «Merton1»

Xерсонська верф Smart Maritime Group (SMG, Херсон) прийняла в ремонт судно типу «Волго-Балт» «Merton1» (прапор Молдови).

Судно водотоннажністю 3180 тонн спеціалізується на перевезенні генеральних вантажів. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

В ході ремонтних робіт буде проведена заміна металу в обсязі 50 тонн. Ремонт передбачається завершити в червні. Вартість контракту – близько 4 млн грн.

Раніше, після заміни 30 тонн металу і повного розбирання гвинто-рульового комплексу (далі – ГРК) з перевіркою валів, на воду спущено суховантаж «DimondC», який до кінця тижня буде переданий замовнику. Також готується до спуску на воду каботажне судно «ANDRE MICHЕL1», на якому проводився ремонт ГРК і випробування баластних танків.

У причальної стінки в черзі на підйом для ремонтних робіт знаходиться суховантаж «Лімба» (прапор України).


«Smart Maritime Group» (SMG) – найбільший суднобудівний холдинг України, що об’єднує дві суднобудівні верфі: Миколаївську і Херсонську.

Обсяг виробництва по SMG в 2016 році – 395 млн. грн. Сума податків і зборів, сплачених компанією в бюджети всіх рівнів, за 2016 рік склав 74 млн. грн., В тому числі, до місцевих бюджетів – 23 млн. грн.

Середня заробітна плата по холдингу у квітні 2017 р склала 6600 грн., В тому числі середня заробітна плата зварювальників – 6766 грн.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають