9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Грудня, 2021

На румунській верфі спустили на воду електричний пором над яким працювали конструктори з Миколаєва (фото)

Румунська верф Damen Shipyard Galatiс спустила на воду електричний пором WOLFE ISLANDER IV, проєкту DRFe 9819 E3. Над створенням порому працювали й Миколаївські конструктори з конструкторського бюро MDEM.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на спільноту “Миколаїв – місто корабелів”.

Електричні пасажирсько-автомобільні пороми будуються на замовлення уряду Онтаріо (Канада). Це вже друге судно по контракту – перший пором було спущено на воду наприкінці 2019-го року. Пороми забезпечать швидке та комфортне доставлення пасажирів та транспорту в системі Великих Озер Канади – понад 1 млн. пасажирів та 500 тис. транспортних засобів між островом Вулф та Кінгстоном та 270 тис. пасажирів та 130 тис. транспортних засобів, що подорожують на острів Амхерст.

Пороми проєктів DRFe 6819 E3 та DRFe 9819 E3 мають гібридну силову установку, що складається з 2-х дизель-генераторів та акумуляторних батарей. Інтегровані системи живлення дозволяють заряджати батареї від берегових джерел під час вантажних операцій. Судна оснащені азимутальними гвинто-стерновими колонками льодового класу та можуть експлуатуватися при температурі до -25 градусів. Довжина порому понад 98 м, ширина – майже 20 метрів. Місткість порому – 399 пасажирів та 80 автомобілів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають