9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 24 Березня, 2023

На Одещині розпочали будівництво найбільшої в історії України баржі (фото)

Будівництво баржі на замовлення Світловодського річкового терміналу здійснять ізмаїльські підприємства «ДУНАЙСУДНОСЕРВІС» та «Дунайсудоремонт».

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на “Думська”.

Закладка кіля несамохідної баржі відбудеться вже у квітні. Завершення робіт і здача замовнику заплановані на другу половину 2020 року. Баржа проекту D-6000 відноситься до типу «ріка-море» і призначена для перевезення зернових вантажів. Вона буде оснащена люками і відповідними механізмами. Вантажопідйомність баржі складе 6000 тонн.

Наявність двох трюмів сумарним об’ємом 8000 кубометрів дозволить при необхідності перевозити одночасно дві різні партії вантажу. На будівництво цього судна вагою 1280 тонн буде витрачено 1 230 тонн сталі. Довжина баржі становитиме 127,6 м, ширина – 16,30 м, осадка – 3,80 м.

Особливо приємно, що це повністю український проєкт: баржу для українського замовника будують два українських підприємства з українського металу, розробником проєкту є українське проєктне бюро, – розповів директор ПрАТ “ДУНАЙСУДНОСЕРВІС” Станіслав Чімбер

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають