9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 2 Грудня, 2021

На суднобудівно-судноремонтному заводі “Нібулон” спустили на воду несамохідне судно (фото)

На суднобудівно-судноремонтному заводі «НІБУЛОН» відбувся спуск передостаннього запланованого актуальною виробничою програмою підприємства несамохідного судна-майданчика відкритого типу.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу підприємства.

Судно довжиною 75 метрів та вантажомісткістю 1500 т, призначене для виконання перевезеннь генеральних та навалювальних вантажів у морських районах і на внутрішніх водних шляхах України.  Властивості судна дозволяють утворювати з іншими одиницями флоту різні барже-буксирні склади: буксир та одне несамохідне судно, буксир та два несамохідних судна, розташованих послідовно або паралельно, буксир і чотири несамохідних судна, розташованих за схемою 2+2. Для будівництва судна було використано близько 700 т листового та профільного металопрокату, 200 т листового металопрокату і профілю для виготовлення деталей механо-слюсарної частини, 4,5 км кабелю, 30 т зварювальних матеріалів та понад 12 800 л лакофарбових матеріалів.

Два несамохідних судна цього проєкту В1500, вже були спущені на воду цього року, наразі активно працюють за призначенням на внутрішніх водних шляхах. Станом початок літа NBL-39 та NBL-40 уже перевезли понад 10 тис. тонн різних вантажів, зокрема залізобетонні палі, пісок, щебінь, які були необхідні для будівництва філії «Зеленодольська» (с. Мар’янське Дніпропетровської області). Наразі на верфі “Нібулон” йде робота над шістнадцятьма суднами.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають