9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 30 Листопада, 2021

На “Нібулоні” почали збирати корпус нового несамохідного судна (фото)

На верфі «Нібулон» розпочали збирання корпусу уже шостого судна проєкту NBL-91.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу підприємства.

Окрім вищезазначеного несамохідного судна наразі на стапелях “Нібулону” перебуває ще одне судно цього проєкту, а також буксир модернізованого проєкту 121М (зам. 10044). Наразі міцний корпус на ще одному несамохідному судні зформовано повністю, а циліндрична його частина уже випробувана на герметичність.Також окрім корпусу були виготовлені кришки люкових закриттів для трюмів судна, а фахівці підприємства приступили до встановлення насичення на них. На самому судні уже змонтовано практично усе необхідне палубне та якірно-швартовне обладнання, зокрема комінгси та леєрне огородження, брашпилі, лебідки та ін. Триває прокладання кабельної мережі.  

 Щодо четвертого буксиру модернізованого проєкту 121М (зам. 10044), то на ньому уже встановлено надбудову, а найближчими днями буде розташовано й рубку. Корпус судна успішно пройшов усі випробування на герметичність, отож на буксирі стартували роботи з фарбування та ізоляції перших приміщень, що розташовуються на нижній та головній палубі. 

Судно повністю обладнане леєрним огородженням та після монтажу якорів матиме й усе необхідне обладнання якірно-швартовного комплексу. У машинному відділенні триває обв’язка усіх раніше встановлених механізмів. Вже найближчими днями фахівці приступлять до встановлення гвинтостернового комплексу буксира від шведського виробника фiрми Volvo Penta. 

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають