9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 9 Серпня, 2022

На “Нібулоні” готують до здачі в експлуатацію вже третій буксир (фото)

Буксир проекту POSS-115, який нещодавно було спущено на воду, незабаром поповнить флот компанії. Судно вже пройшло всі необхідні ходові випробування, на ньому завершено налаштування радіонавігаційної апаратури та підтверджено всі характеристики. Після завершення фарбування палуб і маркування трубопроводів буксир буде введено в експлуатацію.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу підприємства.

Зараз на стапелях компанії продовжується будівництво ще двох суден. Одно з них — четвертий буксир того ж самого проекту
POSS-115, інше – 140-а метровий самохідний перевантажувач. На четвертому буксирі ведеться монтаж систем машинного відділення, встановлення і підключення головного розподільного щита та монтується пристрій підйому ходової рубки. Також продовжується формування корпусу перевантажувача: розпочато встановлення донно-бортової арматури, триває монтаж труб і приварного насичення.

Одразу після спуску в травні цього року перевантажувача, на верфі розпочнеться будівництво нових проектів, серед яких портові буксири-штовхачі, буксири-кантувальники, несамохідні судна на 10 тис. тонн, несамохідні судна-майданчики відкритого типу, рейдовий катер та нафтоналивне несамохідне судно.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають