9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 19 Серпня, 2022

На “Нібулоні” готуються до здачі найдовшого судна компанії (фото)

Суднобудівники “Нібулону” закінчують формування надбудови найбільшого в історії заводу 140-метрового плавкрана-перевантажувача зернових, урочисте введення в експлуатацію якого відбудеться вже за місяць.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на сторінку підприємства у facebook.

Спеціалістами компанії встановлено секції ходового містка основного посту керування, який оснащений 30 ілюмінаторами. Готуються до монтажу пульт судноводіння та сигнальна щогла. Паралельно з цим у машинному відділенні монтуються та випробовуються системи енергетичної установки, готуються до приймання пального паливні цистерни, а у приміщенні головного розподільного щита ведеться підключення кабелів і підготовка до прийому берегового електроживлення.

У житловому контурі завершуються роботи з випробування систем під зашиття, а в готових приміщеннях розпочато встановлення панельного зашиття. В столярному цеху заводу вже почали виготовлення суднових меблів.

На палубі перевантажувача вже встановлено якірно-швартові лебідки, розпочато монтаж кранів навантаження провізії й рятувальних засобів, а також спуско-підйомного пристрою рятувальної шлюпки.

Разом з тим, Суднобудівно-судноремонтний завод “Нібулон” вже готує до установки на стапельне місце заставні секції першого із чотирьох запланованих виробничою програмою несамохідного судна-майданчика проєкту В1500, призначеного для перевезення різних незернових вантажів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають