9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 25 Жовтня, 2021

На Нібулоні готують до здачі найбільше судно компанії (фото)

 • На сьогодні на будівництві найбільшого судна в історії компанії задіяно максимальну кількість працівників. Роботи ведуться у декілька змін і паралельно за всіма напрямами.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Facebook-сторінку компанії.

  На даний моментна судні триває ізоляція приміщень, прокладання кабелю, встановлення необхідного насичення та трубопроводів, фарбування. Крім того на передстапельному майданчику працюють над виготовленням кришок люкових закриттів для двох трюмів, вага кожної з яких 30 тонн.

  Водночас зварники завершили приварювання барбетів кранів Liebherr MCCtec Rostock GmbH​ – приварних до колон фундаментів вагою в 12 тонн кожний. Робота потребує особливої точності, тож виконуються з постійним контролем геометрії сучасним обладнанням спеціалістами фірми «КОДА» (Харків).

  Роботи зі зварювання колон кранів проводилися у 2 зміни. Над процесом “чаклували” близько 10 кращих сертифікованих зварників заводу. Все зварювання перевіряється на суцільність ультразвуком. Якщо в ході перевірки буде знайдено хоч найменший дефект, роботу доведеться робити заново.

  Крім того абсолютної точності потребує і розточення петель шарнірів люкових закриттів і обухів кріплення гідроциліндрів. Складність полягає в тому, що конструкція велика і корпусна, тому технологам компанії довелося виготовити спеціальне оснащення, щоб зробити все з найвищою точністю і кришки змогли працювати правильно.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  На фоні скорочення імпорту металопродукції збільшилась місткість ринку сталі в Україні

  В січні-вересні 2021 року українськими металургійними підприємствами вироблено 14,49 мільйона тонн металопрокату, що на 5,6% більше, ніж...

  Харківський завод отримав нове життя після приватизації та почав виробництво зарядок для електрокарів

  Після приватизації на занедбаному заводі "Система" почали виготовляти зарядні станції для електрокарів. Компанія продає високотехнологічний продукт по всьому світу та щороку платить...

  «Мотор Січ» отримала замовлення на 25 гелікоптерів Мі-2МСБ – Богуслаєв

  Президент заводу «Мотор Січ» В’ячеслав Богуслаєв повідомив про замовлення на 25 вертольотів Мі-2МСБ. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  НВО “Практика” представило модернізовану версію БМП з бойовим модулем “Спис” (фото)

  В рамках робочого візиту Секретаря Ради національної безпеки і оборони України до ПрАТ "Науково-виробниче об’єднання "Практика", яка входить до складу ГС "Ліга...

  На Ніжинський елеватор встановлять найпотужніший в Україні теплогенератор вітчизняного виробництва

  На Ніжинському елеваторі встановлять український теплогенератор потужністю 16 МВт, аналогів якому в країні немає. Про це повідомив віцепрезидент і...

  В Одесі замість Іванівського мосту пропонують побудувати автомобільний тунель з публічним простором (фото)

  В Одесі, після публікації проєкту реконструкції Іванівського мосту та обговорення його недоліків, в Асоціації архітекторів з'явилася цікава пропозиція - сконструювати замість шляхопроводу...

  Українська компанія реконструювала 112 кілометрів автотраси в Іраку (фото)

  На початку жовтня в Іраку завершився міжнародний проєкт по реновації головної автомобільної дороги країни - шосе, що з'єднує Багдад і Басру.

  Порт “Південний” придбав обладнання для навантаження вугілля та руди

  Державний морський торговельний порт “Південний” закупив 18 нових грейферів на 29,5 мільйонів гривень. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Landlord.

  Зараз читають

  Перероблений пластик використали для облаштування дитячого майданчику в Івано-Франківську

  В Івано-Франківську з переробленого пластику облаштовують елементи для дитячого майданчика. Знаходиться він у дворі будинку, що на...

  На Рівненщині запустили новий інноваційний м’ясопереробний комплекс

  Сертифіковану продукцію маркування «Халяль» відтепер виготовлятимуть у селі Великий Мидськ Костопільської територіальної громади Рівненщини.

  Чорноморський банк торгівлі та розвитку інвестував 776,2 млн євро в українські проєкти

  Чорноморський банк схвалив 53 інвестиційні проєкти в Україні на 842,7 млн євро. З них вже здійснено фінансування...

  Укрзалізниця продає гелікоптер Bell 430

  АТ «Укрзалізниця» планує продати непрофільні активи – машини представницького класу та гелікоптер Bell 430.