9.5 C
Alba Iulia
Субота, 4 Лютого, 2023

На Нібулоні готують до здачі найбільше судно компанії (фото)

На сьогодні на будівництві найбільшого судна в історії компанії задіяно максимальну кількість працівників. Роботи ведуться у декілька змін і паралельно за всіма напрямами.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Facebook-сторінку компанії.

На даний моментна судні триває ізоляція приміщень, прокладання кабелю, встановлення необхідного насичення та трубопроводів, фарбування. Крім того на передстапельному майданчику працюють над виготовленням кришок люкових закриттів для двох трюмів, вага кожної з яких 30 тонн.

Водночас зварники завершили приварювання барбетів кранів Liebherr MCCtec Rostock GmbH​ – приварних до колон фундаментів вагою в 12 тонн кожний. Робота потребує особливої точності, тож виконуються з постійним контролем геометрії сучасним обладнанням спеціалістами фірми «КОДА» (Харків).

Роботи зі зварювання колон кранів проводилися у 2 зміни. Над процесом “чаклували” близько 10 кращих сертифікованих зварників заводу. Все зварювання перевіряється на суцільність ультразвуком. Якщо в ході перевірки буде знайдено хоч найменший дефект, роботу доведеться робити заново.

Крім того абсолютної точності потребує і розточення петель шарнірів люкових закриттів і обухів кріплення гідроциліндрів. Складність полягає в тому, що конструкція велика і корпусна, тому технологам компанії довелося виготовити спеціальне оснащення, щоб зробити все з найвищою точністю і кришки змогли працювати правильно.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають