9.5 C
Alba Iulia
Середа, 22 Березня, 2023

Суднобудівний завод компанії “Нібулон” будує два буксири та три баржі (фото)

Суднобудівний завод компанії “Нібулон” продовжує реалізовувати суднобудівну програму, в рамках будується 2 буксири та 3 баржі.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу компанії.

На першому буксирі вже змонтована ходова рубка, встановлені пульти управління та триває їх підключенням. Також завершено роботи по ізоляції та обшивці всіх приміщень буксира. Салон команди вже оснащений необхідними меблями та технікою. Триває монтаж пропульсивного комплексу, після чого буксир буде спущений на воду для проведення ходових випробувань.

На другому портовому буксирі виконані всі роботи по монтажу трубопроводів, а також закінчено всі електрослюсарні роботи. Встановлено якірне й швартові пристрої, а також буксирний гак. Триває монтаж ходової рубки. Фахівці прокладають кабельні лінії на судні і займаються підключенням обладнання. Крім того у збірно-секційному цеху ведуться роботи з виготовлення металевої тентової конструкції, призначеної для захисту головних двигунів буксирів.

Закінчуються роботи по формуванню корпусу третього несамохідного судна-майданчика. У сухих відсіках тривають випробування на герметичність, після чого фахівці малярно-ізоляційного ділянки приступлять до їх очищення і фарбування. Проводиться монтаж трубопроводів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають