9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 29 Травня, 2023

На Миколаївщині модернізовують верф для будівництва 140-метрових суден (фото)

На суднобудівному підприємстві «НІБУЛОН» добігає кінця перебудова заводського сліпу, яка передбачає, окрім будівництва додаткових підйомно-спускових і стапельних колій, подовження на 12 метрів передаточної гребінки, що дає можливість спускати судна майже вдвічі більшою шириною – 30 м та довжиною 140 м.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу підприємства.

На сьогодні полтавська підрядна організація ПП «Владікос» повністю завершила будівництво стапельних колій № 11-16. Майже повністю виконано і засипку основи під монолітні балки підйомно-спускових колій, загальна довжина якої 72 метри, 64 з яких під водою.

Також завершено на підприємстві будівництво підпірних стінок пірсу, у ході чого було використано 800 метрів металевого шпунта.

Добігають кінця і будівельні роботи з подовження передаточної гребінки, завдяки чому ССЗ «НІБУЛОН» зможе спускати на воду та обслуговувати судна довжиною не 18 метрів, як поки є зараз, а 30 м.

Паралельно з реконструкцією сліпу було проведено роботи із заміни рейок на спускових та відкатних доріжках №1-7, а також укладено близько 1500 м нових рейок і шпал на стапельному майданчику суднобудівно-судноремонтного заводу.

Зазначимо, що наразі у рамках реконструкції нібулонівської верфі, окрім перебудови сліпу, до введення в експлуатацію готуються два нові склади (ізоляційного обладнання та лакофарбових матеріалів) та монтується потужний поворотний портальний кран Liebherr.

Однак на цьому модернізація потужностей заводу не зупиняється. Зокрема у планах керівництва компанії провести реконструкцію другого поверху трубозгинальної дільниці, що дає можливість розмістити додаткові побутові приміщення та покращити умови роботи працівників.

Останні новини:

Зараз читають