9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

На Миколаївському суднобудівному заводі відремонтують гідрографічне судно Держгідрографії

Найбільше гідрографічне судно «ГС-82» зайшло на доковий ремонт  до Миколаївського суднобудівного заводу

Ремонт судна, що належить “Держгідрографії” триватиме три місяці, впродовж яких судно пройде очищення металу, буде відремонтовано та пофарбовано корпус та надбудова, перевірено та забезпечено герметичність ілюмінаторів, очищено паливні цистерни, відремонтовано систему головного двигуна та електричної частини. Спеціалістами підприємства будуть  замінені антикорозійні протектори, відремонтовано донну арматуру, рульовий привід та проведені інші роботи.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на фейсбук-сторінку “Держгідрографії” 

Ремонт виконується згідно з договором, укладеним за тендером на Prozorro. Це вже друге судно Миколаївського району Держгідрографії, що проходить доковий ремонт поточного року на Миколаївському суднобудівному заводі. На заводі вже завершується доковий ремонт гідрографічного катера БГК-334.

Судно було побудовано у 1968 році на верфі Stocznia №3, у м.Гданьск. З 1994 по 1998 роки було у складі ВМС України під номером. Нині «ГС-82» оснащене засобами радіозв’язку, навігаційними приладами, черговою шлюпкою. Для можливості виконання робіт з буями на судні встановлений електричний кран фірми «Palfinger» вантажопідйомністю 6 тонн.

Для заходу судна було спеціально розведено три мости – Варварівський, Інгульський автомобільний та пішохідний.

Останні новини:

Зараз читають