9.5 C
Alba Iulia
Середа, 8 Грудня, 2021

На миколаївській верфі відремонтували вже друге судно China Harbour Engineering Company

Миколаївська верф «Смарт-Холдингу» після виконання докового ремонту спустила на воду судно Darun 66 технічного флоту China Harbour Engineering Company

В ході ремонту здійснені заміна корпусного металу, ремонт гвинто-рульової групи і фарбувальні роботи. Найближчим часом судно буде передано замовнику.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-службу холдинга.

Це вже друге китайське судно технічного флоту, відремонтоване цієї весни на Миколаївській верфі SMG. Першим став плавучий кран Darun 27, який до цього в якості грейферного земснаряда використовувався для проведення днопоглиблювальних робіт в акваторії морського порту «Південний». Як і в попередньому випадку, контрактні терміни ремонту були дуже стислими, – повідомила прес-служба.

SMG об’єднує херсонську і миколаївську верфі, створені на базі ПАТ «Херсонський суднобудівний завод» і ПАТ «Чорноморський суднобудівний завод».

Зараз судно CHEC виконує днопоглиблювальні роботи в рамках проекту «Реконструкція морського підхідного каналу та внутрішніх водних підходів до глибоководних причалів морського порту «Південний».

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають