9.5 C
Alba Iulia
Субота, 4 Грудня, 2021

На Маріупольському судноремонтному заводі було відремонтовано вже 20 судно за цей рік

На Азовському судноремонтному заводі (АСРЗ) завершили ремонт судна «Сборщик-335» Адміністрації морських портів України. Судно має льодове підкріплення корпусу та активно залучається до обслуговування суднозаходів при проходженні караванів за криголамом. Всього від початку року на майданчику АСРЗ відремонтовано близько 20 суден.

На виконання заявленого обсягу робіт з ремонту судна знадобилося трохи понад 50 діб – 20 в доці та 30 – у причальної стінки. На етапі докування було приведено в порядок підводну і надводну частини корпусу, фальшборт і рубка, крім того було продефектовано вузли механізмів ходової частини судна та проведена заварка виявлених тріщин поворотної насадки гвинта.

Також було проведено фарбування близько 400 квадратних метрів поверхонь підводної частини, фальшборту, рубки та палуби, виготовлено та замінено близько двох тонн зношеного металу зовнішньої металевої обшивки та металоконструкцій корпусу. За допомогою неруйнівного контролю проведена перевірка зварювальних швів на герметичність.

Сьогодні виробничий майданчик АСРЗ забезпечує ремонт державного портового флоту. Танкер «Сборщик – 335» став одним з семи судів Маріупольського та Бердянського філій АМПУ, які виконали плановий ремонт на підприємстві. У першому півріччі закінчили ремонт «Сборщик-387», землесос «Меотида», «Плавкран – 59» та буксир «Капітан Меркулов». У вересні-листопаді фахівці заводу закінчили ремонт «Сборщик-306», буксир «Аламак», нафтосміттєзбирач НМС-67, «Дмитро Чубар» і «Капітан Білоусов». Крім того, на виході з ремонту перебувають «Портовик» та буксир «Олександр Яковенко».

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають