9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 18 Січня, 2021

На Маріупольському судноремонтному заводі було відремонтовано вже 20 судно за цей рік

 • На Азовському судноремонтному заводі (АСРЗ) завершили ремонт судна «Сборщик-335» Адміністрації морських портів України. Судно має льодове підкріплення корпусу та активно залучається до обслуговування суднозаходів при проходженні караванів за криголамом. Всього від початку року на майданчику АСРЗ відремонтовано близько 20 суден.

  На виконання заявленого обсягу робіт з ремонту судна знадобилося трохи понад 50 діб – 20 в доці та 30 – у причальної стінки. На етапі докування було приведено в порядок підводну і надводну частини корпусу, фальшборт і рубка, крім того було продефектовано вузли механізмів ходової частини судна та проведена заварка виявлених тріщин поворотної насадки гвинта.

  Також було проведено фарбування близько 400 квадратних метрів поверхонь підводної частини, фальшборту, рубки та палуби, виготовлено та замінено близько двох тонн зношеного металу зовнішньої металевої обшивки та металоконструкцій корпусу. За допомогою неруйнівного контролю проведена перевірка зварювальних швів на герметичність.

  Сьогодні виробничий майданчик АСРЗ забезпечує ремонт державного портового флоту. Танкер «Сборщик – 335» став одним з семи судів Маріупольського та Бердянського філій АМПУ, які виконали плановий ремонт на підприємстві. У першому півріччі закінчили ремонт «Сборщик-387», землесос «Меотида», «Плавкран – 59» та буксир «Капітан Меркулов». У вересні-листопаді фахівці заводу закінчили ремонт «Сборщик-306», буксир «Аламак», нафтосміттєзбирач НМС-67, «Дмитро Чубар» і «Капітан Білоусов». Крім того, на виході з ремонту перебувають «Портовик» та буксир «Олександр Яковенко».


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  У Харкові провели випробовування іонно-плазмових двигунів для супутників та отримали великий експортний контакт

  Протягом двох років Харківський машинобудівний завод "ФЕД" спільно з вченими Харківського авіаційного інституту створювали іонно-плазмові двигуни для...

  Україна веде перемовини щодо придбання та локалізації виробництва штурмових гвинтівок калібру НАТО

  Міністерство оборони України веде перемовини з неназваним європейським оборонним підрядником щодо можливого придбання партії штурмових гвинтівок калібру 5,56x45 мм.

  Китай замовив у «Мотор Січ» 400 авіаційних двигунів

  Підприємство «Мотор Січ» підписало контракт на постачання авіадвигунів АІ-322 для потреб Повітряних сил Китайської народної республіки.Про це повідомляє інформаційне агенство...

  Через декілька місяців буде закладено корвет для ВМС України

  Через декілька місяців буде закладено корвет для потреб Військово-Морських Сил Збройних сил України.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  У Польщі продовжують виготовляти паливні елементи для українських керованих ракет РК-3

  На замовлення української військової промисловості у Польщі продовжується виробництво твердопаливних шашок для керованих ракет РК-3 комплексу "Корсар" від ДККБ «ЛУЧ».

  На Хмельниччині завершується спорудження першої черги олійноекстракційного заводу

  Агрохолдинг «Кернел» завершує будівництво першої черги «Старокостянтинівського олійноекстракційного заводу» на Хмельниччині. Наразі роботи на об'єкті виконані на понад 70%.

  Новий розвідувальний корабель «Сімферополь» вперше у новому році вийшов в море на випробування

  Новий середній розвідувальний корабель Військово-морських сил України «Сімферополь» здійснив перший в цьому році вихід у море.Передає Національний Промисловий Портал з...

  У Радомишлі реконструювали спортивний комплекс (фото)

  У Радомишлі на Житомирщині у рамках програми «Велике будівництво» провели реконструкцію спорткомплексу «Динамо», на що було спрямовано 26 мільйонів гривень.

  Зараз читають

  Новий розвідувальний корабель «Сімферополь» вперше у новому році вийшов в море на випробування

  Новий середній розвідувальний корабель Військово-морських сил України «Сімферополь» здійснив перший в цьому році вихід у море.

  Укрзалізниця капітально відремонтує двоповерхові поїзди Skoda на київському підприємстві

  ПрАТ "Київський електровагоноремонтний завод" (КЕВРЗ) виконає капітальний ремонт в обсязі КР-1 двох електропоїздів Skoda City Elephant EJ675...

  Українське підприємство запатентувало електричний вантажний автомобіль

  «Автоскладальний завод №1» автомобільної компанії «Богдан Моторс», що розташований у місті Луцьк, запатентував багатофункціональну електричку вантажівку.

  Українське підприємство переобладнало для Держпродспоживслужби партію автомобілів

  Завод спецтехніки «Техкомплект» спільно з ТОВ «Пежо Сітроен Україна» і ТОВ «Автосвіт Миколаїв» виконав спеціалізацію двох легкових...