9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 10 Грудня, 2023

На Херсонській верфі спустили третій танкер для нідерландської компанії VEKA Shipbuilding (фото)

Компанія Smart Maritime Group (Херсонська верф SMG) провела церемонію спуску третього насиченого корпусу танкера-хімовоза «SYNERGY» для нідерландської компанії VEKA Shipbuilding WT B.V.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу підприємства.

Танкер-хімовоз «SYNERGY» побудований на Херсонській верфі за голландським проектом CAVALLI. Дедвейт судна становить 5320 тонн, довжина – 110 м, ширина – 13,5 м, висота борту – 6,6 м. Танкер призначений для перевезення нафтопродуктів і хімічних вантажів на внутрішніх водних маршрутах Європи.

В рамках контракту на підприємстві виготовили корпус судна, провели монтаж загальносуднових систем трубопроводів, палубного насичення, а також виконали забарвлення корпусу. Замовлення було виконано за 8 місяців. Вартість контракту складає 2,5 млн євро. При виготовленні судна використано 1200 тонн високоякісної суднобудівної сталі, виготовленої переважно на комбінатах ММК та «Азовсталь» компанії Метінвест.

Смарт Мерітайм Груп працює над будівництвом вже четвертого аналогічного танкера-хімовоза, а нещодавно судновласник, висловив задоволеність побаченим і заявив про плани на будівництво п’ятого корпусу.

Останні новини:

Зараз читають