9.5 C
Alba Iulia
Субота, 25 Червня, 2022

На херсонській верфі модернізують шість суден-костерів для нідерландської компанії

Smart Maritime Group на верфі у Херсоні проведе модернізацію 6 суден типу костер на замовлення нідерландської компанії Handelskade Shipsales B.V.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

За умовами контракту, в ході модернізації довжина кожного судна буде збільшена на 12 метрів шляхом установлення вставки та міжтрюмної перегородки.

У компанії також інформують, що фахівці верфі проведуть фарбування баластних цистерн, зовнішньої обшивки та вантажних трюмів, прокладуть нові системи трубопроводів і встановлять нові кришки люкових закриттів. Крім того, в кормовій частині судна буде встановлена ​​самоскидаюча шлюпка. Для модернізації кожного судна буде використано близько 190 тонн металу, закупленого для виконання цього замовлення на підприємствах холдингу “Метінвест”.

Відзначається, що модернізація дозволить суттєво поліпшити техніко-економічні характеристики суден — вони стануть 2-х трюмними (зараз 1 трюм), дедвейт збільшиться в середньому на 20%.

Очікується, що перші два судна будуть поставлені на ремонт на верф SMG в другій декаді січня. Завершити модернізацію всіх суден планується до липня 2021 року.

Загальна вартість контракту складе близько 100 мільйонів гривень.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають