9.5 C
Alba Iulia
Середа, 22 Березня, 2023

На Херсонській верфі модернізували кранове судно (фото)

Фахівці Херсонської верфі Смарт Мерітайм Груп (SMG) здійснили модернізацію кранового судна ATLAS1. Після модернізації судно стало самохідним і зможе самостійно пересуватися в точках перевалки вантажів, швартуватися до великотоннажних суден і здійснювати переходи. Вартість контракту склала понад 8 млн грн.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу SMG.

В ході модернізації на судно були встановлені гвинторульові колонки Schottel SRP150FP з гребними електродвигунами потужністю по 350 кВт, та інше обладнання. На даху кормової рубки була встановлена ​​нова ходова рубка кругового огляду. По лівому борту судна було встановлено спускний пристрій чергової шлюпки (СПУ) та чергова шлюпка на ложементі.

У процесі модернізації було змонтовано понад 200 метрів нових трубопроводів і буде прокладено близько 11 км нового кабелю. Судно було успішно спущено на воду через док-камеру Херсонській верфі SMG. В ході добудовних робіт буде виконана ізоляція і зашивання нових суднових приміщень, а також забарвлення всіх поверхонь судна.

Після закінчення електромонтажних та добудовних робіт модернізоване кранове судно відразу ж буде введено в експлуатацію. Його вже чекають на рейдах і в портах України. Судно ATLAS1 призначене для виконання вантажно-розвантажувальних робіт в грейферних і крюковому режимах в портах і на відкритих рейдах.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають