9.5 C
Alba Iulia
Середа, 14 Лютого, 2024

На Херсонщині в верфі SMG приступили до виконання замовлень по морським судам «Semyon Morozov» і «NEW LEO»

Вантажне судно «Semyon Morozov» (прапор – Палау), дедвейтом 3135 т піднято на сліп Херсонській верфі для виміру залишкових товщини металу і подальшого ремонту. Згідно контракту за 35 днів від дати приймання судна буде проведена заміна 70 тонн корпусних конструкцій, очищення і фарбування на загальну суму близько 5 млн грн. Повідомляє Національний промисловий портал.

Також прийнятий до виконання контракт на ремонт універсального судна «NEW LEO» (прапор -Ліберія) дедвейтом 5820 тонн. Судно піднято на стапель для проведення слюсарних і трубомонтажних робіт, ремонту люкових закриттів, очищення та фарбування. Вартість контракту 4,5 млн грн, термін виконання – 50 календарних днів.


Smart Maritime Group (SMG) – найбільший суднобудівний холдинг України, що об’єднує дві суднобудівні верфі: Миколаївську і Херсонську.

Обсяг виробництва по SMG в 2016 році – 395 млн. грн. Сума податків і зборів, сплачених компанією в бюджети всіх рівнів, за 2016 рік склав 74 млн. грн., В тому числі, до місцевих бюджетів – 23 млн. грн.

З першого червня в компанії підвищено тарифні ставки на 50% для основних і допоміжних робітників. Зарплата основних виробничих робітників зросла в середньому на 30%.

Останні новини:

Зараз читають