9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 30 Вересня, 2022

На Дунаї корпус судна-довгобуда використають для ремонту працюючих суден

Кілійському суднобудівельно-судноремонтному заводу, що входить до складу Українського Дунайського пароплавства, дозволили використати для ремонту суден флоту пароплавства метал з корпусу судна “Капітан Столбовський”, яке не змогли добудувати вже 15 років.

Про це повідомив в. о. генерального директора Українського Дунайського пароплавства Дмитро Москаленко, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

За його словами, на сліпі Кілійського заводу вже понад півтора десятиріччя іржавіють недобудовані корпуси двох суден, одне з яких має назву “Капітан Столбовський”. Ці судна мали побудувати ще на початку 2000-х років, але у 2006 році державне фінансування припинилося. Крім того, добудова суден потребувала модернізації заводу та днопоглиблення Дунаю.

Також, за словами керівника УДП, недобудований корпус “Капітана Столбовського” займає 30% спільної площі горизонтального майданчика суднопідіймального сліпу і заважає нормальній роботі заводу. При постановці на ремонт суден з великим обсягом корпусних робіт доводиться замість одноразової операції по підйому-спуску виконувати цю операцію двічі.

“Єдиний адекватний шлях – корпуси розібрати та використати метал для ремонту флоту, який працює, вирішує стратегічно важливі для країни задачі й щоденно дає прибуток. В червні, завдячуючи підтримці керівництва Мінінфраструктури, Кабмін надав дозвіл на використання корпусних елементів для першочергових та невідкладних заходів з ремонту флоту пароплавства. Очікуємо рішення і щодо корпусів”, – написав Москаленко в Facebook.

За його словами, УДП отримає майже 1 000 тонн металу. Це значно посилить ремонту програму пароплавства. Також за рахунок звільнення сліпу можна буде збільшити кількість ремонтів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають