9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 2 Грудня, 2021

На Азовському судноремонтному заводі виготовили рекордно великий грейфер

Грейфер вагою близько 10 тонн було спроектовано та виготовлено для панамської компанії «Kirgan Holding»

На даний момент це рекордно великий грейфер, виготовлений на маріупольському судноремонтному заводі, і не перше замовлення, реалізоване для цього партнера. Грейфер вже відплив з морського порту «Одеса» до свого замовника. Грейфер призначений для використання на кранах грейферного типу вантажопідйомністю не менше 30 тонн.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-службу АССРЗ.

Подібні ковші успішно використовуються для пришвидшення перевалки зернових з судна на судно. Проект грейфера розроблений конструкторською групою технічного відділу підприємства. При проектуванні були застосовані передові технології та матеріали: сталь 10ХСНД для основної конструкції грейфера і Hardox 450 – для ножів ковша, які є надзвичайно стійкими до будь-яких видів зносу.

У процесі складання витримана необхідна геометрія конструкції виробу, що забезпечує вільний рух блоків, тяг та щелеп. До повної готовності ковші проходять з десяток виробничих етапів, від проектування, заготовки, зварювання, мехобробки до збірки конструкції та технічного випробування готового виробу. Грейфер успішно пройшов технічну апробацію і програму випробувань. На його виготовлення знадобилося 90 діб.

blank
Грейфери моделі КО312-У1 Фото: АСРЗ

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають