9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

На АСРЗ закінчується навігаційний ремонт рейдового катера «Дмитро Чубар»

Рейдовий катер «Дмитро Чубар» Бердянського морського торгівельного порту проходить навігаційний ремонт на Азовському судноремонтному заводі.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

На даний момент позаду центрування головного судна двигуна – ремонт вийшов на фінальну пряму. Нагадаємо, що стартували роботи 20 вересня, і за час, відведений на заявлений ремонт, засвоєно великий обсяг робіт з механічної та електричної частини судна.

Так, проведене поточний ремонт двигуна 4ч 8,5/11, капітальний ремонт синхронного генератора з системою вимушеності, яка служить для живлення систем судна електричною енергією та зарядки акумуляторних батарей, а також поточний ремонт навісного генератора Г 732 з настройкою реле Р-32 і комплекс робіт з ремонту та наладці системи автоматичного регулювання напруги.

Згідно з актом дефектації, відремонтовані холодильники двигуна з заміною протекторів, а також виконано комплексні роботи по ремонту вихлопного колектора.
По корпусному господарству зроблено частковий ремонт металоконструкцій головної палуби та палуби ходового містка.

Виконано часткове заміщення зношеного металу: в районі рульової рубки і на головній палуби встановлений новий метал, так звані листи-дубльори.
Деякі із заявленних рабіт з ремонту верхньої палуби, зокрема, заміна склотканинного покриття з допомогою епоксидної смоли, перенесені на плановий ремонт 2018 року з причини того, що технологія виконання ремонту вимагає плюсових атмосферних температур.

Після випробувань агрегатів, орієнтовно 6 листопада, судно вирушить до порта приписки.

Останні новини:

Зараз читають