9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 24 Січня, 2021

На АСРЗ вдвічі збільшено обсяг робіт по машинобудівному переділу

 • Наближається фінальний етап виробництва чергової партії 2-щелепних 4-канатних металургійних грейферів моделі А6162 для стратегічних партнерів АСРЗ – ММКИ холдингу Метінвест.

  Передає Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

  Виготовлені за кресленнями замовника відповідно до правил технічної експлуатації вантажопідіймальних кранів, в цехи аглофабрики комбінату ім. Ілліча відправляться новенькі грейфери об’ємом 3,2 кубометра, призначені для перевантаження сипучих вантажів великої щільності.

  Деталі для грейферів виготовлені на станочній ділянці механічного цеху Департаменту машинобудування АСРЗ.

  Після повного складання готові грейфери проходять приймально-здавальні технічні випробування. Кожен вантажозахватний механізм підвішується портальним кранои, де перевіряють його працездатність. Після контролю якості та доведення до товарного вигляду, вироби відправлять замовнику.

  Зараз в роботі у машинобудівних цехів АСРЗ близько 27 одиниць грейферів. У тому числі видана в виробництво конструкторсько-технологічна документація на виготовлення грейферів об’ємом 17 і 19 кубометрів для перевантаження вугілля на замовлення комбінату «Азовсталь». У перспективі у судноремонтників – розробка технічної документації вантажозахоплювальних механізмів підвищеного обсягу для завантаження вугілля і зерна – до 23-х кубометрів.

  До середини червня, згідно з виробничими графіками, з підприємства планується відвантажити понад 15 грейферів різних модифікацій.

  «Важкі часи позаду, – не без задоволення констатують фахівці, – після нового року обсяги замовлень постійно зростають, причому різного спрямування – від грейферів до нестандартного обладнання по машинобудуванню. Так, в порівнянні з минулим роком, обсяг робіт по машинобудівному переділу збільшений майже вдвічі».

  Сьогодні можна сміливо говорити про те, що довіру та інтерес до АСРЗ як підприємства повертається, незважаючи на непросту ситуацію в регіоні.

  Більш того, за результатами моніторингу ситуації в промисловій галузі України, АСРЗ зберігає лідируючі позиції у виробництві вантажозахоплювальних пристроїв для гірничодобувних, металургійних підприємств і портових терміналів.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  «Зоря»-«Машпроект» стане основним підприємством холдингу «Морські системи»

  «ДП «Зоря»-«Машпроект» розпочинає підготовку до перетворення на господарське товариство.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Слов’янський полк Нацгвардії отримав нову техніку

  15-й Слов’янський полк Національної гвардії України отримав нову службову автотехніку для виконання службово-бойових завдань.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Розробки українських науковців у сфері енергетики, ВПК та машинобудування приносять користь державі

  Президент Національної академії наук України під час онлайн-брифінгу для представників ЗМІ розповів про результати наукової роботи, які принесли дохід та користь державі.

  «Мотор Січ» модернізує двигуни для гелікоптерів Мі-8 ВПС Грузії

  Українське підприємство «Мотор Січ» проведе ремонт і модернізацію двигунів гелікоптерів Мі-8 Грузії.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Україна входить у трійку лідерів з експорту курятини до ЄС

  Україна залишається одним з найбільших постачальників м’яса курятини на ринок Європейського Союзу. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ШоТам.

  В Україні випробовують дрон-камікадзе «Пілум» (відео)

  Українська компанія A.Drones провела льотні випробування безпілотного літака-снаряда «Пілум».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.Як заявлено...

  «Аеротехніка» поставить аеродромне обладнання авіабазі Нацгвардії

  Науково-виробниче підприємство «Аеротехніка-МЛТ» поставить аеродромне обладнання авіабазі Національної гвардії України.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.Програмно-технічний...

  Київський завод прийняв на модернізацію другий літак Ан-26 для ВМС України

  Другий транспортний літак Ан-26 для Військово-морських сил України прибув на модернізацію на «Завод 410 ЦА».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Зараз читають

  Україна побудує новий міст через річку Дністер

  Україна профінансує будівництво моста через Дністер, який повинен стати частиною нової магістралі між Києвом і Кишиневом.

  У Запорізькій області збудували біоелектростанцію

  У місті Токмак Запорізької побудували біотеплоелектростанцію «Придніпровська БіоТЕС». Станція стане майданчиком для розвитку індустріального парку на території південної промзони...

  Вітчизняну сигнальну міну «Спалах» готують до прийняття на озброєння української армії

  Вітчизняна сигнальна міна «Спалах» від київського заводу «Маяк» готується до прийняття на озброєння Збройних Сил України.

  Українські міста торік придбали понад 300 тролейбусів

  Міста України у 2020 році придбали 337 тролейбусів.Цю інформацію надав ресурс AllTransUA, передає Національний...