9.5 C
Alba Iulia
Субота, 2 Грудня, 2023

На АСРЗ вдвічі збільшено обсяг робіт по машинобудівному переділу

blankНаближається фінальний етап виробництва чергової партії 2-щелепних 4-канатних металургійних грейферів моделі А6162 для стратегічних партнерів АСРЗ – ММКИ холдингу Метінвест.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

Виготовлені за кресленнями замовника відповідно до правил технічної експлуатації вантажопідіймальних кранів, в цехи аглофабрики комбінату ім. Ілліча відправляться новенькі грейфери об’ємом 3,2 кубометра, призначені для перевантаження сипучих вантажів великої щільності.

Деталі для грейферів виготовлені на станочній ділянці механічного цеху Департаменту машинобудування АСРЗ.

Після повного складання готові грейфери проходять приймально-здавальні технічні випробування. Кожен вантажозахватний механізм підвішується портальним кранои, де перевіряють його працездатність. Після контролю якості та доведення до товарного вигляду, вироби відправлять замовнику.

Зараз в роботі у машинобудівних цехів АСРЗ близько 27 одиниць грейферів. У тому числі видана в виробництво конструкторсько-технологічна документація на виготовлення грейферів об’ємом 17 і 19 кубометрів для перевантаження вугілля на замовлення комбінату «Азовсталь». У перспективі у судноремонтників – розробка технічної документації вантажозахоплювальних механізмів підвищеного обсягу для завантаження вугілля і зерна – до 23-х кубометрів.

До середини червня, згідно з виробничими графіками, з підприємства планується відвантажити понад 15 грейферів різних модифікацій.

«Важкі часи позаду, – не без задоволення констатують фахівці, – після нового року обсяги замовлень постійно зростають, причому різного спрямування – від грейферів до нестандартного обладнання по машинобудуванню. Так, в порівнянні з минулим роком, обсяг робіт по машинобудівному переділу збільшений майже вдвічі».

Сьогодні можна сміливо говорити про те, що довіру та інтерес до АСРЗ як підприємства повертається, незважаючи на непросту ситуацію в регіоні.

Більш того, за результатами моніторингу ситуації в промисловій галузі України, АСРЗ зберігає лідируючі позиції у виробництві вантажозахоплювальних пристроїв для гірничодобувних, металургійних підприємств і портових терміналів.

Останні новини:

Зараз читають