9.5 C
Alba Iulia
Середа, 28 Вересня, 2022

На АСРЗ проходить судноремонт суховантаж «ЛАУРУС» (фото)

blankЯк уже повідомлялося, на проміжному ремонті в АСРЗ знаходиться суховантаж LAURUS, дедвейтом 5480 тонн, порту приписки Джурджулешти Молдови. З 13 квітня в доці №4 підприємства стартувала докова частина ремонту судна довжиною 96 метрів, шириною 15,8 і висотою борту 7,4 метра.

За період кампанії фахівцями основних цехів судоремонтного заводу виконано капітальний ремонт багатьох механізмів систем життєзабезпечення судна. Зокрема, гребного і дейдвудного пристроїв з розбиранням рульового пристрою, прессовкой гребного гвинта. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

В результаті була запланована зачистка і шліфування усієї поверхні гребного гвинта для визначення дефектів, кольорова дефектоскопія поверхні гребного гвинта; перевірка балансування статичним методом, і при необхідності балансування.

Відремонтований гребний гвинт пред’являється по черзі ВТК підприємства, замовнику і інспектору Регістру судноплавства України.

Паралельно пройдений ремонт дейдвудних ущільнень гребного валу типу Симплекс. Поетапно з дотриманням послідовності операцій, виконаний демонтаж існуючого, монтаж нового ущільнення, центрування і випробування на непроникність, згідно ТУ.

У зв’язку із зносом, який перевищив гранично допустимі значення, вуглецевою сталлю проведена наплавлення робочих поверхонь гребного валу, зокрема робочих шийок. В основному потоці робіт виконано ремонт донно-забортної арматури.

За корпусних частини – правка металоконструкцій ділянки фальшборту судна, оглядових майданчиків трюмів і люкових кришок закриття трюмів з заміною на нові гумові ущільнення.

При постановці в док корпус судна обмиті прісною водою високого тиску і очищений від морських обростань абразивно-струминного очищенням старого шару фарби до металу. Послідовно бригади малярів виконали комплекс малярних робіт. Корпус «Лаурус» забарвлений за заявленою судновласником схемою. Надводна частина двома шарами – грунт і укривной шар, а підводна – грунт-проміжний шар і не обростають фарба.

Після закінчення доковою частині ремонту, екіпажу судна належить проведення пусконалагоджувальних робіт.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають