9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 29 Травня, 2023

Миколаївський суднобудівний завод оголосив про банкрутство

Не дивлячись на гроші від “Укроборонпрому” та на замовлення на ремонти кораблів та катерів ВМСУ, «Миколаївський суднобудівний завод» розпочав процедуру банкрутства. Відповідне рішення Господарського суду Миколаївської області було ухвалено 16 жовтня з ініціативи заводу.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Бізнес Цензор.

Нагадаємо, що у липні 2019-го року Укроборонпром перерахував держпідприємству «Миколаївський суднобудівний завод» 54,8 млн грн для погашення заборгованості по заробітній платі. Також було перераховано 31,7 млн грн для виплат компенсації за несвоєчасно виплачену зарплату, та податків і зборів, пов’язаних з розрахунком на оплату праці.

У поточному році на підприємстві відремонтували такі кораблі та катери Військово-Морських Сил ЗС України: десантний корабель L401 «Юрій Олефіренко», десантний катер L434 «Сватове», броньовані артилерійські катери P174 «Аккерман», P175 «Бердянськ», P176 «Нікополь» і P179 «Вишгород», а також протидиверсійний катер P241 «Гола Пристань». Попри те, що президентом Зеленським у 2019-му році було начебто вже підписане доручення щодо демілітаризації недобудованого крейсера і по перенесенню будівництва корвету на завод – жодного з цих планів так і не було реалізовано.

Останні новини:

Зараз читають