9.5 C
Alba Iulia
Субота, 30 Вересня, 2023

Миколаївські інженери долучені до розробки нового офшорного судна для ЄС

Конструкторське бюро MDEM “Marine Design Engineering Mykolayiv” бере участь у розробці проєкту нового офшорного судна CSOV для європейської компанії.

Передає Промисловий Портал з посиланням на сайт “Миколаїв – місто корабелів“.

Європейська Windcat Offshore спеціалізується на введенні в експлуатацію та обслуговуванні морських енергетичних установок і будуватиме ці судна корабельні Damen Long Shipyard у В’єтнамі.

Судна CSOV Elevation призначені для доставки персоналу та матеріалів на морські офшорні споруди та забезпечення операцій по налагодженню й введенню в експлуатацію обладнання на цих платформах. Судно може залишатися на місці робіт у морі до 30 діб і забезпечувати функції плавучого готелю для 120 осіб робітників та техніків.

blank
Проєкт судна CSOV (Commissioning Service Operation Vessels), який розробляється у співпраці миколаївським Миколаївське ПКБ MDEM. Фото: Windcat Offshore

CSOV Elevation обладнані водневим двигуном для мінімізації викидів CO2 у повітря. Таким чином на цьому проєкті ми спостерігаємо подвійний фактор сучасної світової тенденції – для створення відновлювальних джерел енергії застосовуються судна з підвищеними екологічними показниками. Важливість і перспективність цього напрямку підкреслює керівництво обох корпорацій – Windcat і Damen.

Загальні характеристики суден проєкту CSOV Elevation:

  • Довжина найбільша: 89.00 м;
  • Ширина найбільша: 19.70 м;
  • Осадка: 5.30 м;
  • Валова місткість: 6700 тонн;
  • Потужність двигуна: 3 х 1800 кВт;
  • Азимутальні підрулюючі пристрої: 4 х 1800 кВт.
офшорні судна
Проєкт судна CSOV (Commissioning Service Operation Vessels), який розробляється у співпраці миколаївським Миколаївське ПКБ MDEM. Фото: MDEM

Судна оснащені чотирма підрулюючими пристроями, що підвищують маневреність, пристроєм стабілізації хитавиці, майданчиком для гелікоптера, доком для човнів. Трап і кран мають функції 3D компенсації руху, щоб забезпечити гарантоване виконання завдань під час складних погодних умов. Трап, який також має вбудований кран, забезпечує роботу з вагою до 3 тонн на висоті до 30 м над рівнем моря. Окремий кран забезпечує роботу з вантажами до 10 тонн у морі та до 20 тонн у гавані.

Останні новини:

Зараз читають