9.5 C
Alba Iulia
Субота, 25 Березня, 2023

Миколаївське конструкторське бюро взяло участь у розробці судна забезпечення яхт (фото)

У березні на Анталійській верфі Damen Shipyards Group у Туреччина, здійснили спуск нового багатоцільового судна забезпечення яхт BLUE OCEAN. У розробці проєкту судна приймали участь конструктори Миколаївського ПКБ MDEM “Marine Design Engineering Mykolayiv”.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на спільноту “Миколаїв – місто корабелів”.

Над проєктом Миколаївські судноконструктори працювали у 2016-2017 роках, тож цієї весни вже восьме судно цього класу відправиться до замовника. Довжина судна становить понад 55 метрів, а ширина майже 10 м. Проєкт YS 5009 – швидкісне судно з обводами Axe Bows, сталевим корпусом та надбудовою з алюмінію. Судно призначене для постачання запасів та матеріалів, забезпечення підводних занурень, ремонту інших суден та обладнання, розташування додаткових гостей та проведення подій.

Судно обладнане палубним краном вантажопідйомністю 11.45 тон та має 240 кв.м. палубного простору й критий ангар для підводних апаратів чи інших транспортних засобів – автомобілів, мотоциклів тощо. Злітний майданчик дозволяє приймати гелікоптери вагою до 3700 кг. На палубі також можна розташувати човни довжиною до 15 метрів. Конструкція палуби передбачає можливість зведення над нею каркасу для облаштування ангару більшого об’єму. Майстерня має засоби для ремонту щогл, вітрил, обладнання тощо.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають