9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 12 Квітня, 2021

Миколаївська верф бере участь у тендері на будівництво трьох лоцманських катерів

 • Миколаївська верф “Артіль” взяти участь у тендері на будівництво трьох катерів на замовлення компанії “Дельта-лоцман”.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на “Судостроение и ремонт

  Компанія має досвід будівництва побідних суден, адже безперервно будує судна вже кілька років і фінансова стабільність дозволяє “Артілі” брати участь у будівництві.

  Ми просто подали заявку, і при цьому не шукали ні до кого «підходів». Вирішили виступити, так би мовити, з відкритим забралом і подивитися – що з цього вийде, – розповідає керівник та власник компанії Дмитро Іванов.

  За основу лоцманського катера взято український проект АВП25, який має оптимальну для його завдань крейсерську корму та носові обводи, пристосовані для роботи в досить важких льодових умовах.

  Лоцмани матимуть на катері свій просторий і зручний салон. Крім того, з’являться всі умови для тривалого перебування персоналу на борту: салон-їдальня, камбуз, дві комфортабельні каюти, два санвузли.

  Енергетична установка дозволить розвивати швидкість повного ходу не менше 15 вузлів, потужність електростанції забезпечить, при необхідності, підігрів в зимовий період ділянок відкритої палуби для гарантії безпеки лоцманів.

  Слід також додати, що лоцманський катер від «Артілі» можна буде використовувати для доставки команд або суднового постачання, що робить його універсальним.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  “Західний контейнерний термінал” у Тернополі почав відправляти контейнерні поїзди до Польщі

  "Західний контейнерний термінал", який розташований в Тернополі, у 2021 році налагодив регулярне сполучення з польською інтермодальною мережею.

  ДТЕК використовує дрон-кулю для інспекції виробництва

  В результаті співпраці Innovation DTEK, ДТЕК Енерго і DroneUA, захищений дрон Elios 2, вироблений швейцарською компанією Flyability, був успішно протестований і введений...

  “Укроборонпром” працює над створенням керованих снарядів 155-мм з дальністю 50 кілометрів

  В України продовжують розвивати тематику керованих боєприпасів в рамках програми "Квітник"/"Барвінок". Про амбітні плани з розвитку боєприпасної галузі Концерну розповів директор Дивізіону...

  Міноборони отримає літак Ан-148 від “Антонова” та гелікоптер Мі-8

  Літак Ан-148-100В та гелікоптер Мі-8МТВ-1 зі складу Державного авіаційного підприємства "Україна" (підпорядкована ДУСі) передають у розпорядження Міністерству оборони України.

  Заводі «Океан» прийняв на ремонт черговий суховантаж (фото)

  У Миколаєві 8 квітня на Суднобудівному заводі «Океан» стало для проходження ремонту судно SOLKA 2.Передає Національний Промисловий Портал з...

  “Укравтодор” розпочав ремонт автодороги на території Чорнобильської зони (фото)

  У Чорнобильській зоні стартували ремонтні роботи на 40 кілометровій ділянці дороги між КПП "Дитятки" і КПП "Прип'ять" та під'їзду до ЧАЕС.

  П’ятий екіпаж катера Island готовий до відправки на навчання у США

  П’ятий екіпаж патрульного катеру Island готовий до виряджання у США на навчання.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Виділено кошти на реконструкцію та розбудову пунктів пропуску на Закарпатті

  Закарпатська область отримає кошти на реконструкцію старих та будівництво нових пунктів пропуску на Українському кордоні з державами Європейського Союзу.

  Зараз читають

  Збройні сили України замовили близько десятка модернізованих БТС-4 у Львівського бронетанкового заводу

  Збройні сили України замовили близько десятка спеціалізованих бронетягачів БТС-4 у Львівського бронетанкового заводу. Про плани з цьогорічного...

  Представлено візуалізацію проєкту нової української важкої БМП «Вавілон»

  З’явилась візуалізація проєкту української важкої БМП «Вавілон», що розробляється ТОВ «Інженерна група «Арей» за державним оборонним замовленням...

  В Україні легалізували виробництво та продаж медичного канабісу

  Кабінет міністрів ухвалив постанову, згідно з якою деякі медпрепарати на основі канабісу більше не входять до переліку...

  З початку року МАУ перевезла понад 300 тисяч пасажирів

  Авіакомпанія МАУ за період з січня по березень 2021 року виконала 2 540 рейсів та перевезла 322...