9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 25 Січня, 2022

Миколаївська верф бере участь у тендері на будівництво трьох лоцманських катерів

Миколаївська верф “Артіль” взяти участь у тендері на будівництво трьох катерів на замовлення компанії “Дельта-лоцман”.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на “Судостроение и ремонт

Компанія має досвід будівництва побідних суден, адже безперервно будує судна вже кілька років і фінансова стабільність дозволяє “Артілі” брати участь у будівництві.

Ми просто подали заявку, і при цьому не шукали ні до кого «підходів». Вирішили виступити, так би мовити, з відкритим забралом і подивитися – що з цього вийде, – розповідає керівник та власник компанії Дмитро Іванов.

За основу лоцманського катера взято український проект АВП25, який має оптимальну для його завдань крейсерську корму та носові обводи, пристосовані для роботи в досить важких льодових умовах.

Лоцмани матимуть на катері свій просторий і зручний салон. Крім того, з’являться всі умови для тривалого перебування персоналу на борту: салон-їдальня, камбуз, дві комфортабельні каюти, два санвузли.

Енергетична установка дозволить розвивати швидкість повного ходу не менше 15 вузлів, потужність електростанції забезпечить, при необхідності, підігрів в зимовий період ділянок відкритої палуби для гарантії безпеки лоцманів.

Слід також додати, що лоцманський катер від «Артілі» можна буде використовувати для доставки команд або суднового постачання, що робить його універсальним.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають