9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 17 Січня, 2022

Морська охорона замовила доковий ремонт одного зі своїх рейдових катерів

Рейдовий катер BG-612 Морської охорони Державної прикордонної служби України пройде доковий ремонт.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

Так, у системі публічних закупівель Prozorro оголошено тендер, що був оприлюднений 3 липня 2021 року, на закупівлю послуги з ремонту і технічного обслуговування військових кораблів, а саме: доковий ремонт катера морської охорони проекту 376У BG-612.

Очікувана вартість послуг з ремонту, складає 1 947 231,00 гривень, та у процесі торгів може бути зменшеною.

blank
Рейдовий катер BG-612. Фото: Мілітарний портал

На катері зокрема, планується здійснити абразивне очищення підводної та надводної частини корпуса.

Провести дефектацію листів зовнішньої обшивки підводної частини корпусу та провести замір товщини листів. Окрім того, провести дефектацію та випробування на герметичність зварних швів.

Здійснити ремонт підводної і надводної частини корпусу та верхньої палуби. Виготовити та встановити привальний брус. Провести дефектацію та монтаж гребного гвинта.

blank
Рейдовий катер BG-612. Фото: Мілітарний портал

Раніше, Морська охорона ДПСУ оголосила про закупівлю послуг з ремонту і технічного обслуговування катера BG613. На катері мало бути проведене технічне обслуговування, а саме доковий ремонт з окремими роботами.

blank
Рейдовий водолазний катер РВК-155 (BG-801)

Також, у минулому році, Морська охорона замовляла роботи у вигляді докового ремонту з відновленням окремих агрегатів, рейдового водолазного катера РВК-155 (BG-801) проєкту 376А.

Під час докового ремонту відбулася очистка, ремонт зовнішньої обшивки корпусу і надбудови із заміною необхідних частин та його фарбування. Відновлення донно-заборної арматури, валолінії, трубопроводів прісної та забортної води, системи зарядки АКБ, пожежної системи тощо.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають