9.5 C
Alba Iulia
Субота, 25 Червня, 2022

«Кузня на Рибальському» продовжує будівництво катерів для українського флоту (відео)

Київське суднобудівне підприємство «Кузня на Рибальському» відновила будівництво катерів для Військово-морських сил ЗС України.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

Мова йде про восьмий корпус малого броньованого артилерійського катера (МБАК) проєкту 58155 та третього десантно-штурмового катера проєкту 58503 шифр «Кентавр-ЛК».

На заводі озвучують наміри до кінця цього року спустити на воду обидва катери.

Наприкінці минулого року всі роботи по катерах були призупинені, для майбутнього МБАК сформували корпус, але роботи зі збирання не проводились, а корпусу «Кентавр-ЛК» фактично не існувало і зварювальні роботи не велись:

blank
Стан будівництва 8-го корпусу МБАКу проєкту 58155

28 березня 2021 року на каналі Youtube-каналі POLINWAGEN оприлюднили відео де блогери-дігери потрапили на підприємство «Кузня на Рибальському», там на кадрах третій десантно-штурмовий катер проєкту 58503 шифр «Кентавр-ЛК» все ще був у не сформованому стані:

blank
Стан будівництва третього корпусу десантно-штурмового катера для ВМС ЗС України за шифром «Кентавр-ЛК» (березень 2021) Стопкадр з відео

На новому МБАКу був сформований корпус та встановлені деякі агрегати, зокрема головні енергетичні установки.

У сюжеті 5 каналу під назвою «Оснащення ВМС ЗСУ. За лаштунками заводу, де створюють бойові машини» показали вже сформований корпус третього десантно-штурмового катера проєкту 58503 шифр «Кентавр-ЛК»:

blank
Сформований корпус третього десантно-штурмового катера проєкту 58503 шифр «Кентавр-ЛК»

На восьму за рахунком малому броньованому артилерійському катері проєкту 58155 встановлюють обладнання на ходовій рубці та збираються житловий відсік:

На сьогодні десантно-штурмові катери «Кентавр-ЛК» продовжують проходити випробування і доведення до відповідних характеристик. Зазначимо, торік катери «Кентавр-ЛК» вперше провели стрільби ракетним озброєнням.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають