9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Вересня, 2021

«Кузня на Рибальському» продовжує будівництво катерів для українського флоту (відео)

 • Київське суднобудівне підприємство «Кузня на Рибальському» відновила будівництво катерів для Військово-морських сил ЗС України.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  Мова йде про восьмий корпус малого броньованого артилерійського катера (МБАК) проєкту 58155 та третього десантно-штурмового катера проєкту 58503 шифр «Кентавр-ЛК».

  На заводі озвучують наміри до кінця цього року спустити на воду обидва катери.

  Наприкінці минулого року всі роботи по катерах були призупинені, для майбутнього МБАК сформували корпус, але роботи зі збирання не проводились, а корпусу «Кентавр-ЛК» фактично не існувало і зварювальні роботи не велись:

  Стан будівництва 8-го корпусу МБАКу проєкту 58155

  28 березня 2021 року на каналі Youtube-каналі POLINWAGEN оприлюднили відео де блогери-дігери потрапили на підприємство «Кузня на Рибальському», там на кадрах третій десантно-штурмовий катер проєкту 58503 шифр «Кентавр-ЛК» все ще був у не сформованому стані:

  Стан будівництва третього корпусу десантно-штурмового катера для ВМС ЗС України за шифром «Кентавр-ЛК» (березень 2021) Стопкадр з відео

  На новому МБАКу був сформований корпус та встановлені деякі агрегати, зокрема головні енергетичні установки.

  У сюжеті 5 каналу під назвою «Оснащення ВМС ЗСУ. За лаштунками заводу, де створюють бойові машини» показали вже сформований корпус третього десантно-штурмового катера проєкту 58503 шифр «Кентавр-ЛК»:

  Сформований корпус третього десантно-штурмового катера проєкту 58503 шифр «Кентавр-ЛК»

  На восьму за рахунком малому броньованому артилерійському катері проєкту 58155 встановлюють обладнання на ходовій рубці та збираються житловий відсік:

  На сьогодні десантно-штурмові катери «Кентавр-ЛК» продовжують проходити випробування і доведення до відповідних характеристик. Зазначимо, торік катери «Кентавр-ЛК» вперше провели стрільби ракетним озброєнням.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  В Україні збільшилось виробництво сільськогосподарської продукції

  Згідно з даними Держстату, в Україні за рік виробництво сільгосппродукції всіх категорій зросло на 8,4% в порівнянні...

  За рік роботи поромна переправа Орлівка-Ісакча перевезла майже 32 тисячі транспортних засобів

  За рік роботи з 10 серпня 2020 року поромна переправа через Дунай між Україною і Румунією - "Орловка-Ісакча" - за цей час...

  Завод на Полтавщині розпочав будівництво нової лінії для виробництва кормових добавок

  Глобинський переробний завод розпочав будівництво нової технологічної лінії. На ній виготовлятимуть соєвий протеїновий концентрат, який використовують як кормову добавку для тварин.

  У Коломиї відроджують виробництво екскаваторів

  Коломийська міська рада планує закупити для комунальних підприємств екскаватори «Карпатець».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на інтернет-ресурс газети "Галичина".

  «Укроборонпром» підписав угоду з Babcock для розвитку Військово-морських сил України

  Державний концерн «Укроборонпром» підписав угоду про співпрацю з міжнародною групою компаній Babcock International щодо розширення спроможностей Військово-Морських Сил України.

  “Ізюмський приладобудівний завод” модернізував оптико-прицільну станцію ОПСН-І

  На державному підприємстві "Ізюмський приладобудівний завод" модернізували високоточну оптико-прицільну станцію наведення (ОПСН-І).Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Крила.

  Цього року ЗСУ проводять випробування кількох нових зразків командно-штабних машин та станцій зв’язку

  Цього року цілий ряд нових зразків систем та техніки зв'язку почнуть випробування для подальшого прийняття на озброєння Збройних сил України.

  Наступного року у Вінниці розпочнеться спорудження другої черги заводу з виробництва холодильного обладнання (фото)

  Вінницьке підприємство “Green Cool” розпочне реалізацію другої черги вже наступного року. Це дозволить розширити виробничі площі на чверть та збільшити випуск продукції.

  Зараз читають

  У Миколаєві відремонтували рейдовий тральщик для ВМС України (фото)

  Після завершення ремонту на Миколаївському суднобудівному заводі до пункту постійного базування вийшов рейдовий тральник «Геничеськ» ВМС України.

  Бразилія та Україна посилюватимуть співпрацю у виробництві сільськогосподарської техніки

  Бразильський бізнес бачить великі перспективи кооперації в можливостях, які відкриває Угода про асоціацію України з Європейського Союзу.Передає...

  Міноборони затвердило будівництво нових сховищ боєприпасів у Делятині

  В Івано-Франківській області планується побудувати нові сховища для ракет та боєприпасів на замовлення Міністерства оборони України.

  В Україні збільшилось виробництво сільськогосподарської продукції

  Згідно з даними Держстату, в Україні за рік виробництво сільгосппродукції всіх категорій зросло на 8,4% в порівнянні...