9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Березня, 2023

“Кузня на рибальскому” отримала повноваження спецекспортера терміном до 1 червня 2018 року

blankКабінет міністрів України надав ПАТ “Кузня на рибальскому”” (Київ) на період до 1 червня 2018 року право на здійснення експорту товарів військового призначення власного виробництва та імпорту товарів військового призначення в інтересах власного виробництва.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Це закріплено постановою уряду № 1068 від 28 грудня 2016 року, що вносить корективи до постанови Кабміну № 1228 від 12 липня 1999 року, текст якого опублікований в газеті “Урядовий кур’єр” 1 квітня.

Рішенням річних зборів акціонерів 30 березня ПАТ “Ленінська кузня” перетворено в приватне акціонерне товариство (ПрАТ) і перейменовано в Завод “Кузня на Рибальському” в зв’язку у зв’язку з прийняттям Верховною Радою в квітні 2015 року пакету законів про декомунізацію.

Основним акціонером “Ленкузні”, приватизованої в 1995 році, виступає ПАТ “Недиверсифікований корпоративний інвестфонд” Прайм Ессетс Капітал “(раніше – Фонд “Петра Порошенка”, Київ).

Суднозавод “Ленінська кузня” доти спеціалізувалася на будівництві буксирних пароплавів, морських риболовецьких траулерів, корпусів транспортних суден, а також кораблів для ВМС. Так, в 1991-2002 рр. на “Ленкузні” побудований корвет ВСМУ “Тернопіль”, з 2004 року було розпочато будівництво бронекатерів проекту “Гюрза” для Держприкордонслужби, з 2012 року – бронекатерів “Гюрза-М” на замовлення Міноборони.

За даними з відкритих джерел, в умовах зовнішньої агресії “Ленкузня” освоює виробництво нових розробок оборонного призначення, серед яких – 40 мм-гранатомет УАГ-40 з вітчизняної оптикою, бойові модулі для бронетехніки ОБМ, БМ “Скорпіон”. У 2015 підприємство приступило до робіт зі створення двох нових бронемашин – 10-тонної БМ “Тритон” і 15-тонної БМ “Арбалет”. Крім того, “Ленкузня” бере участь в кооперації з виробництва радіоелектронного обладнання для захисту держкордону.

За даними компанії, за підсумками роботи в 2016 році чистий прибуток “Ленкузні” за міжнародними стандартами фінансової звітності (МСФЗ) склала 8,5 млн грн, тоді як 2015 рік компанія завершила з чистим збитком в 5,54 млн грн.

Як повідомила компанія, що минув днями збори акціонерів “Ленкузні” дало попередній дозвіл на укладення підприємством у 2017 році угод у сфері господарської діяльності на суму в межах 5 млрд грн.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають