9.5 C
Alba Iulia
Субота, 18 Вересня, 2021

“Кузня на рибальскому” отримала повноваження спецекспортера терміном до 1 червня 2018 року

 • Кабінет міністрів України надав ПАТ “Кузня на рибальскому”” (Київ) на період до 1 червня 2018 року право на здійснення експорту товарів військового призначення власного виробництва та імпорту товарів військового призначення в інтересах власного виробництва.

  Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

  Це закріплено постановою уряду № 1068 від 28 грудня 2016 року, що вносить корективи до постанови Кабміну № 1228 від 12 липня 1999 року, текст якого опублікований в газеті “Урядовий кур’єр” 1 квітня.

  Рішенням річних зборів акціонерів 30 березня ПАТ “Ленінська кузня” перетворено в приватне акціонерне товариство (ПрАТ) і перейменовано в Завод “Кузня на Рибальському” в зв’язку у зв’язку з прийняттям Верховною Радою в квітні 2015 року пакету законів про декомунізацію.

  Основним акціонером “Ленкузні”, приватизованої в 1995 році, виступає ПАТ “Недиверсифікований корпоративний інвестфонд” Прайм Ессетс Капітал “(раніше – Фонд “Петра Порошенка”, Київ).

  Суднозавод “Ленінська кузня” доти спеціалізувалася на будівництві буксирних пароплавів, морських риболовецьких траулерів, корпусів транспортних суден, а також кораблів для ВМС. Так, в 1991-2002 рр. на “Ленкузні” побудований корвет ВСМУ “Тернопіль”, з 2004 року було розпочато будівництво бронекатерів проекту “Гюрза” для Держприкордонслужби, з 2012 року – бронекатерів “Гюрза-М” на замовлення Міноборони.

  За даними з відкритих джерел, в умовах зовнішньої агресії “Ленкузня” освоює виробництво нових розробок оборонного призначення, серед яких – 40 мм-гранатомет УАГ-40 з вітчизняної оптикою, бойові модулі для бронетехніки ОБМ, БМ “Скорпіон”. У 2015 підприємство приступило до робіт зі створення двох нових бронемашин – 10-тонної БМ “Тритон” і 15-тонної БМ “Арбалет”. Крім того, “Ленкузня” бере участь в кооперації з виробництва радіоелектронного обладнання для захисту держкордону.

  За даними компанії, за підсумками роботи в 2016 році чистий прибуток “Ленкузні” за міжнародними стандартами фінансової звітності (МСФЗ) склала 8,5 млн грн, тоді як 2015 рік компанія завершила з чистим збитком в 5,54 млн грн.

  Як повідомила компанія, що минув днями збори акціонерів “Ленкузні” дало попередній дозвіл на укладення підприємством у 2017 році угод у сфері господарської діяльності на суму в межах 5 млрд грн.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Парламент ухвалив за основу законопроєкт про розвиток виробництва біометану

  Верховна Рада в першому читанні ухвалила законопроєкт №5464 "Про внесення змін до закону України "Про альтернативні види...

  Міноборони уклало договори на закупівлю 37 тисяч тонн палива

  Департамент державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів Міноборони розпочав процедури закупівлі пально-мастильних матеріалів.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  З початку року виробництво автомобільної техніки в Україні зросло у 2,6 раза

  У серпні підприємствами української автомобільної промисловості було випущено 554 транспортних засоби, що в 4,6 раза більше, ніж у серпні 2020-го.Передає Національний Промисловий Портал з...

  Для української армії випробовують рухому станцію очищення води «Джерело-2000»

  В інтересах Збройних сил України проводять випробування рухомої станції очищення води «Джерело-2000».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  Реалізації проєкту високошвидкісної залізниці в Україні коштуватиме 2-5 мільярдів доларів

  Вартість будівництва високошвидкісної залізниці в Україні може скласти близько 2-5 мільярдів доларів, заявив заступник директора департаменту інвестиційної діяльності "Укрзалізниці" Володимир Шемаєв.

  До України прибув 50-й контейнерний потяг з Китаю (відео)

  До Києва з Чунцина прибув контейнерний поїзд, який доставив 62 контейнери.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Центр транспортних стратегій.

  В Ужгороді побудували перший у місті скейт-майданчик

  На площі Богдана Хмельницького в Ужгороді відкрили перший у місті майданчик для катання на скейтбордах і роликах.Передає Національний Промисловий...

  Бельгія передала Україні науково-дослідне судно Belgica для екологічного моніторингу Чорного та Азовського морів

  Для проведення екологічного моніторингу Чорного та Азовського морів Бельгія передала Україні науково-дослідне судно «Belgica» (A962).Про це йдеться в...

  Зараз читають

  З початку року виробництво автомобільної техніки в Україні зросло у 2,6 раза

  У серпні підприємствами української автомобільної промисловості було випущено 554 транспортних засоби, що в 4,6 раза більше, ніж у серпні 2020-го.

  Бельгія передала Україні науково-дослідне судно Belgica для екологічного моніторингу Чорного та Азовського морів

  Для проведення екологічного моніторингу Чорного та Азовського морів Бельгія передала Україні науково-дослідне судно «Belgica» (A962).

  На Житомирщині відкрили новий завод із заморожування ягід та фруктів (фото)

  Українська компанія Alte Foods побудувала та ввела в експлуатацію високотехнологічний завод із заморожування ягід та фруктів.

  Україна придбає ще 24 ударних безпілотників Bayraktar TB2

  У 2021-2022 роках планується додатково придбати ще чотири комплекси (24 дрони) Bayraktar TB2 для потреб Збройних сил...