9.5 C
Alba Iulia
Середа, 20 Жовтня, 2021

Компанія «НІБУЛОН» запустила регулярні пасажирські перевезення

 • 13-14 травня компанія «НІБУЛОН» запустила регулярні пасажирські перевезення за маршрутами «Вознесенськ – Ковалівка – Нова Одеса – Миколаїв» та «Нова Каховка – Херсон – Гола Пристань».

  Так, першими новим видом транспорту до Миколаєва скористалися жителі міста Вознесенськ, де 13 травня за участі голови міської ради В. Лукова та представників компанії НІБУЛОН» в особі  заступника генерального директора з будівництва, експлуатації флоту та безпеки судноплавства А. Воліка і директора судноплавної компанії Є. Ігнатенка відбулося урочисте відкриття пасажирських перевезень Південним Бугом. На такий довгоочікуваний і визначний захід зібралося чимало вознесенців, які гучними оплесками та з прапорцями в руках випроводили в перший рейс до Миколаєва «НІБУЛОН Експрес – 3» разом із першими пасажирами на борту.

  Перед відправленням судна усі охочі мали можливість піднятися на верхню палубу, оглянути його з середини, у тому числі і посидіти  в капітанській рубці.

  Усі пасажири залишилися задоволеними такою безпечною, комфортною, швидкою  подорожжю, під час якої можна не тільки почитати книгу чи попрацювати за ноутбуком, спокійно поговорити один з одним, адже в салоні досить тихо і не кидає зі сторони в сторону як в автомобільному транспорті, а й насолодитися гарним видом з ілюмінатора, отримати справжнє задоволення.

  «Я хотіла б подякувати «НІБУЛОНу» за таку можливість пересуватися по Південному Бугу. Така подорож у мене перший раз. Мені дуже сподобалося, дуже комфортно, швидко, море задоволень. Це не те, що їхати на автомобільному транспорті. Я сама водій, то коли їдеш, то завжди в напрузі. Поки доїдеш до Миколаєва, вже втомився і нічого не хочеш», –поділилася враженнями мешканка Вознесенська Алла.

  Слова вдячності ТОВ СП «НІБУЛОН», а також громаді за підтримку висловив і Вознесенський міський голова В. Луков:

  – Я ще раз щиро дякую компанії «НІБУЛОН», дякую тим людям, вознесенцям, які відгукнулися на наше звернення, на звернення виконавчого комітету щодо допомоги в будівництві, відновленні  причалу.  Це дуже складна й недешева робота. Нам ще потрібно документально затвердити все те, що ми створили. Але початок є, надія є, і ми з вами заслуговуємо, щоб ця надія переросла в гарну справу і закріпилася назавжди в нашому місті.

  Не менш урочистим було відкриття регулярних пасажирських перевезень річкою і в Херсоні. До цієї визначної події на Херсонщині представники місцевої влади підійшли з особливою відповідальністю. Так, першими пасажирами високошвидкісного судна стали жителі Голої Пристані разом із міським головою О. Бабичем. Гостей, серед яких було багато дітей, у Херсоні гостинно зустріли голова Херсонської ОДА А. Гордєєв та голова міської ради В. Миколаєнко. Варто зазначити, що в Херсон голопристанці приїхали не з пустими руками, а з невеличкими подарунками, гарними блокнотами та прапорцями міста, які подарували присутнім на причалі херсонцям. Херсонці, у свою чергу, підготували для найменших пасажирів повітряні кульки.

  «Ми обіцяли і зробили. З сьогоднішнього дня стартують регулярні рейси ракет по нашому Дніпру між Новою Каховкою та Голою Пристанню. Це сполучення якраз для студентів, молоді, всіх охочих. Воно, по-перше, драйвове, повертає той шарм, який був у нас на Херсонщині багато років назад…. Херсонщина відроджується, річкові перевезення відроджуються, і я вдячний компанії «НІБУЛОН», яка за власною соціальною ініціативою зробила вартість квитків на рівні автомобільних перевезень. Це суто така соціальна ініціатива «НІБУЛОНу», для того щоб привернути увагу всієї України до проблеми відсутності річкових перевезень», – прокоментував подію голова Херсонської ОДА А. Гордєєв.

  У свою чергу, Голопристанський міський голова О. Бабич наголосив на тому, що це довгоочікувана подія для  міста, тому що на сьогодні дійсно є проблеми з перевезенням людей:

  – Сьогодні у нас працює тільки автомобільний транспорт. І за найдешевший і найкомфортніший транспорт – водний – ми чомусь забули. Сьогодні традиції відновлюються. І для жителів Голої Пристані це дійсно подія. Це перш за все комфорт і економія часу, і тому я переконаний, що цей проект в подальшому матиме розвиток і перспективу.

  Зручність таких перевезень підтвердили і самі пасажири, які залишилися задоволеними поїздкою на «НІБУЛОН Експрес – 2»:

  – Це буде дуже зручно і комфортно діставатися до Херсона. Тут є телевізор, Wi-Fi, зручні крісла, видно такий гарний краєвид нашого Голопристанського району. У Херсоні дуже багато працює людей з Голої Пристані, тому це перспективно», – поділилася враженнями працівник соціальної служби Н. Соловйова.

  Для відновлення пасажирських перевезень на внутрішніх водних шляхах компанією були проведені комплексні заходи, що включали в себе тралення певних ділянок річок, днопоглиблення, водолазний огляд усіх причалів, біля яких робитимуться зупинки, фірмами, які ліцензовані Регістром України і Держгідрографією, у тому числі і водолазною службою компанії. Було проведено низку зустрічей з  ДСНС України в Миколаївській області. Усі пропозиції та зауваження були прийняті до виконання ще до початку перевезень.

  Щодо технічної готовності суден та безпеки пасажирів, директор судноплавної компанії «НІБУЛОН» Є. Ігнатенко відмітив, що високошвидкісні пасажирські судна повністю придатні до технічної експлуатації. З цією метою була виконана дуже велика робота. Зокрема компанія  залучила проектантів для  дообладнання суден за українськими нормами. Рятувальні круги і жилети, аварійне і протипожежне обладнання – все сертифіковане, протестоване та має відповідні документи, схвалені Регістром України. Спеціалісти судноплавної компанії чотири рази виходили на ходові випробування під навантаженням зі своїм кадровим персоналом, з людьми, без людей. Також розроблено низку внутрішніх нормативно-правових документів. У результаті, вжиті всі заходи, що забезпечують безпечність перевезень пасажирів водним транспортом, адже для компанії завжди в пріоритеті безпека людей.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  На розвиток та розбудову українського флоту витратять 1,3 мільярда фунтів британського кредиту

  Половина коштів з кредитних 2,5 мільярдів фунтів стерлінгів (2,7 млрд дол.), які Велика Британія надає Україні, піде...

  Аудит ЄС підтвердив дієвість системи державного контролю якості молочних продуктів

  Єврокомісія завершила аудит офіційного контролю над виробництвом та сертифікацією молока та молочних продуктів з України, які призначені для експорту до Європейського Союзу.

  У Миколаєві побудують нову дорогу до морського порту

  У Миколаєві розробляється проєкт будівництва дороги в Миколаївський морський порт, яка пройде під Широкобальським мостом.Про це повідомив міський...

  Витрати на виробництво сільгосппродукції в Україні збільшились на третину

  У січні-серпні 2021 року витрати на виробництво сільськогосподарської продукції в Україні виросли на 35,6%, у порівнянні з аналогічним періодом попереднього року (у...

  Метінвест подарував ЦГЗК новий пасажирський автобус

  На ПАТ «Центральний гірничо-збагачувальний комбінат» з'явився новий пасажирський автобус Otokar Territo U. Це подарунок співробітникам від генерального директора Групи Метінвест до ювілею...

  Передане Україні науково-дослідне судно “Belgica” увійшло у Чорне море

  Науково-дослідне судно України “Belgica” увійшло у Чорне море і взяло курс на Одесу. Прибуття судна очікується протягом найближчих днів.

  АМПУ спільно з Європейським банком реконструкції та розвитку профінансують підготовку проєктів концесії в порту Чорноморськ

  19 жовтня було підписано договір між Міністерством інфраструктури України, Європейським банком реконструкції та розвитку і ДП "Адміністрація морських портів України" щодо підготовки...

  Бучацький мальтозний завод продали за 40 млн гривень

  На онлайн-аукціоні, який відбувся учора, 18 жовтня, продали завод на Тернопільщині. Йдеться про цілісний майновий комплекс державного підприємства «Бучацький мальтозний завод». Новий...

  Зараз читають

  На КБ “Луч” розробляють новий переносний гранатомет

  Генеральний директор ДККБ "Луч" повідомив про роботу з розробки нового українського переносного гранатомета.Про...

  В Україні стартував продаж найдешевшого електромобіля (фото)

  В Україні почалися продажі компактного електромобіля ANAIG Quick ANJ3000 з запасом ходу в 70 км.

  Аеропорт Херсон розширить зону вильоту пасажирського термінала (фото)

  Аеропорт Херсон планує розширити зону вильоту терміналу на 3 тисячі квадратних метрів, повідомили на підприємстві.

  У Києві представили українську станцію польового супутникового зв’язку

  У Києві представили станцію польового супутникового зв’язку вітчизняного виробництва.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.