9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 19 Серпня, 2022

КБ «Гранд Інжиніринг» завершує проектування нового гідрографічного судна

Проект нового флагманського гідрографічного судна було замовлено ГУ «Держгідрографія». Проект флагману гідрографічного судна виконано практично з “нуля”.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на “Судостроение и судоремонт”.

Нове гідрографічне судно матиме довжину 37.86 м, ширину 9.4 м, висоту борту 3.1 м, найбільшу осадку 1.9 м і водотоннажність 443 т. До складу енергетичної установки увійдуть два двигуна і два дизель-генератори. Швидкість ходу судна становитиме 11 вузлів, автономність 5 діб, екіпаж 10 чоловік.

Флагман ДУ «Держгідрографія» “Одеса” був побудований у 2007-му році і залишився в окупованому Криму. Право на проектування судна КБ «Гранд Інжиніринг» виграло на тендері ProZorro, в ході якого початкова ціна лота була знижена з 3 800 000 до 2 825 000 гривень.

Фактично бюро нам прийшлося виконати повний цикл проектування. Крім того довелося шукати заміну передбаченим раніше агрегатам російського виробництва. На даний момент проект корпусу та електричної частини готовий на 100%, механічної частини — на 90%.

blank

Найближчим часом очікується розміщення замовлення на будівництво флагмана. Орієнтовна вартість будівництва – 110 млн гривень

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають